• Dnes je: Nedeľa 25. februára 2024 meniny má Frederik(a)

Chodec neprežil zrážku s autobusom, druhý život vyhasol pod kolesami auta

Chodec neprežil zrážku s autobusom, druhý život vyhasol pod kolesami auta

K jednej tragickej nehode došlo v Michalovciach, k druhej v Bernolákove.

14.11.2023 (SITA.sk) - Tragická dopravná nehoda sa v pondelok večer stala v Michalovciach. Ako informovala košická krajská polícia na sociálnej sieti, pod kolesami autobusu tu vyhasol život 51-ročného chodca.

Vošiel rovno pod autobus

Ten na riadenom priechode pre chodcov nerešpektoval svetelnú signalizáciu so signálom "Stoj" a vošiel do jazdnej dráhy autobusu medzimestskej dopravy.

„Chodec sa po zrážke dostal pod kolesá autobusu. Jeho zranenia boli nezlučiteľné so životom a na mieste dopravnej nehody im podľahol," uviedla polícia.

Vodiča autobusu policajti počas dokumentovania dopravnej nehody podrobili dychovej skúške. „To, či bol pod vplyvom alkoholu, alebo iných návykových látok nebohý chodec, bude zisťované pri nariadenej pitve," dodala polícia.

O život prišiel aj ďalší chodec

V pondelok krátko pred 17.30 došlo k zrážke chodca a vozidla Toyota aj v Bernolákove v okrese Senec. Ako informovala bratislavská policajná hovorkyňa Jana Šimunková, nehoda sa stala na ceste I/61 v smere do Veľkého Bielu.

Chodec pri zrážke utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol. Dychová skúška na alkohol skončila u vodiča s negatívnym výsledkom. Dopravnú nehodu vyšetrujú.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 25. február 2024

horoskopy na dnes nedelu 25 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Únava vám zabráni nasadiť vyššie tempo. Stretnete niekoho, kto vám bude chcieť pomôcť, ale jeho zisk bude oveľa prevyšovať váš. Porozmýšľajte nad ponúkanou pomocou.

Býk 21.4. - 21.5.

Možno by ste chceli na poslednú chvíľu zmeniť svoje plány. Ak však neurobíte dostatočné bezpečnostné opatrenia musíte rátať s istým rizikom. V jednej záležitosti vás čaká prekvapenie.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes vás zaujme niekto svojimi zaujímavými názormi. Radi by ste sa s ním porozprávali, aby ste sa zbavili svojich pochybností. Nenechajte si nahovoriť niečo, o čom nie ste skalopevne presvedčení.

Rak 22.6. - 22.7.

Konajte cieľavedome a zodpovedne. Nenechajte sa vykoľajiť vlastnou nervozitou. V zamestnaní máte šancu zlepšiť pozíciu, len si nevšímajte pripomienky.
Všetky Horoskopy pre Nedeľu 25. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie