• Dnes je: Sobota 22. februára 2020 meniny má Etela

Chmelárovo hnutie Socialisti.sk je zaregistrované, vyzbieralo viac ako 14-tisíc podpisov

Chmelárovo hnutie Socialisti.sk je zaregistrované, vyzbieralo viac ako 14-tisíc podpisov

Medzi priority novovzniknutého hnutia patrí napríklad skokové zvýšenie minimálnej mzdy na 800 eur a dôsledná obrana práv pracujúcich občanov, zníženie výdavkov na zbrojenie a ich presunutie do zdravotníctva a ochrana životného prostredia.

10.10.2019 (Webnoviny.sk) - Ministerstvo vnútra SR v utorok zaregistrovalo politické hnutie Socialisti.sk Eduarda Chmelára. Na registráciu hnutia je potrebných 10-tisíc podpisov, socialisti ich odovzdali vyše 14-tisíc. Agentúru SITA o tom informoval hovorca hnutia Socialisti.sk Matej Pintér.

„S pocitom hlbokej vďačnosti a zadosťučinenia vám oznamujem, že Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky zaregistrovalo politické hnutie Socialisti.sk. Znamená to, že Socialistom už nik nezabráni v tom, aby zasiahli do najbližších parlamentných volieb. Chcem sa z celého srdca poďakovať všetkým, ktorí mi verili, držali mi palce, pomáhali zbierať podpisy, podporovali ma aj vtedy, keď nám oligarchovia podkladali polená pod nohy. Vy ste verili mne, ja verím vám," napísal na svojom facebookovom profile Chmelár.


Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Pozrite si náš nový Magazín!

Video: Koľko času maximálne by malo dieťa stráviť za počítačom, mobilom či tabletom?


Počasie