• Dnes je: Štvrtok 30. novembra 2023 meniny má Ondrej, Andrej

Čelná zrážka v Terchovej skončila tragédiou, motocyklista bol na mieste mŕtvy (foto)

Čelná zrážka v Terchovej skončila tragédiou, motocyklista bol na mieste mŕtvy (foto)

Auto šoféroval len 22-ročný vodič.

4.9.2023 (SITA.sk) - Život 60-ročného motocyklistu vyhasol v pondelok v skorých raných hodinách na ceste II/583 v Terchovej, miestnej časti Vyšné Kamence.

Ako informovala žilinská krajská policajná hovorkyňa Zuzana Šefčíková, motocyklista neprežil čelnú zrážku s protiidúcim vozidlom.

„22-ročný vodič viedol osobné motorové vozidlo Audi A5 v smere od Terchovej na Žilinu, pričom pri predchádzaní iného vozidla došlo z doposiaľ presne nezistených príčin k čelnému stretu s motocyklom zn. Honda. 60-ročný vodič motocykla utrpel zranenia nezlučiteľné so životom," priblížila nehodu Šefčíková.

U 22-ročného vodiča bola na mieste vykonaná dychová skúška s negatívnym výsledkom, u nebohého bola nariadená súdna pitva.

„Ďalšie okolnosti, ako aj príčiny tragickej dopravnej nehody sú predmetom prebiehajúceho vyšetrovania," dodala Šefčíková.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie