• Dnes je: Streda 06. decembra 2023 meniny má Mikuláš

Čaputová sa zúčastní na samite prezidentov krajín V4 na Pražskom hrade, navštívi aj transplantačnú kliniku

Čaputová sa zúčastní na samite prezidentov krajín V4 na Pražskom hrade, navštívi aj transplantačnú kliniku

Hlavy štátov budú diskutovať aj o aktuálnej medzinárodnej situácii.

21.11.2023 (SITA.sk) - Prezidentka Zuzana Čaputová sa v stredu zúčastní na samite hláv štátov krajín Vyšehradskej štvorky (V4) na Pražskom hrade. Informoval o tom jej hovorca Martin Strižinec.

Rokovanie prezidentiek a prezidentov Slovenska, Maďarska, Česka a Poľska bude v súlade s prioritami českého predsedníctva V4, ktoré je venované projektom Medzinárodného vyšehradského fondu v regióne aj mimo neho.

Jeho témou bude tiež podpora konektivity a infraštruktúrnych projektov, ktoré sa týkajú inovácií, energetickej bezpečnosti, dopravy a digitálnej agendy.

Osobitným bodom cesty prezidentky do ČR bude jej návšteva transplantačnej kliniky Fakultnej nemocnice v Motole, ktorá vykonáva transplantácie pľúc aj pre pacientov zo Slovenska. Prezidentka kliniku navštívi bezprostredne po skončení samitu a večer sa vráti späť na Slovensko,“ dodal Strižinec.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Utorok 5. december 2023

horoskopy na dnes utorok 5 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Utorok 5. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Náladu vám len tak ľahko nikto nepokazí. Dokonca sa pustíte iniciatívne do niektorých prác, ktorým sa inokedy radšej vyhýbate. Zároveň to bude pre vás aj relaxácia.

Býk 21.4. - 21.5.

Prichádza obdobie, počas ktorého by ste mali venovať svoje sily rodine a domovu. Ak treba niečo v domácnosti zlepšiť, či prípadne zmeniť bydlisko, je najvyšší čas niečo podniknúť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Mali by ste si vyriešiť nedorozumenie s členmi rodiny. Uvedomte si, že vás potrebujú viac, ako si myslíte. Vo vzduchu visia viaceré otázky, na ktoré by ste mali nájsť odpoveď.

Rak 22.6. - 22.7.

Pravdepodobne dostanete pozvanie od osoby, ktorá sa s vami chce už dlhšie zblížiť. Buďte trpezliví, lebo váš obdivovateľ je veľmi nesmelý.Všetky Horoskopy pre Utorok 5. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie