• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Čaputová oznámi rozhodnutie v súvislosti s opätovnou kandidatúrou, uvažovať bude do poslednej chvíle

Čaputová oznámi rozhodnutie v súvislosti s opätovnou kandidatúrou, uvažovať bude do poslednej chvíle

Podľa informácií Denníka N vážne zvažuje, že na budúci rok nebude kandidovať.

16.6.2023 (SITA.sk) - Prezidentka Zuzana Čaputová podľa informácií Denníka N vážne zvažuje, že na budúci rok nebude kandidovať. Na základe zdrojov denníka to hlava štátu povedala viacerým blízkym a spolupracovníkom. Podľa informácií, ktorými médium disponuje, Čaputová do poslednej chvíle bude uvažovať, čo urobí. Je možné, že svoj postoj ešte zmení, no podľa Denníka N sú šance, že nebude kandidovať, vysoké.

Vyjadrenie Branislava Gröhlinga

Poslanec Národnej rady (SR) Branislav Gröhling v statuse na sociálnej sieti uviedol, že by ho mrzelo, ak by Čaputová opätovne nekandidovala. Považuje ju za najlepšiu hlavu štátu akú sme mali. Verí však i tomu, že bývalý minister zahraničných vecí Ivan Korčok by bol jej dôstojným nástupcom.

Vyjadrenie Ivana Korčoka

Samotný Korčok na sociálnej sieti uviedol, že v tejto chvíli sa nebude k medializovaným informáciám súvisiacim s prezidentskými voľbami vyjadrovať, a požiadal médiá o pochopenie.

„Rešpektujem úrad hlavy štátu, aj pani prezidentku osobne, a nebolo by odomňa korektné vyjadrovať sa predtým, než akékoľvek stanovisko poskytne ona sama," napísal.

Prezidentkin hovorca Martin Strižinec v tlačovej správe v piatok informoval, že Čaputová oznámi rozhodnutie v súvislosti so svojou opätovnou kandidatúrou na funkciu hlavy štátu začiatkom budúceho týždňa

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie