• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Čaputová je podľa Kollára najlepšia prezidentka, akú sme kedy mali

Čaputová je podľa Kollára najlepšia prezidentka, akú sme kedy mali

Hnutie Sme rodina vlastného kandidáta v budúcoročných prezidentských voľbách nepostaví.

25.6.2023 (SITA.sk) - Zuzana Čaputová je najlepšia prezidentka, akú sme kedy mali.

Povedal to v nedeľu predseda parlamentu a predseda hnutia Sme rodina Boris Kollár v diskusnej relácii televízie TA3 V politike.

Dodal, že veľmi dôstojne reprezentuje Slovensko a aj keď sa veľakrát nezhodli, to neznamená, že si ju nemôže vážiť a ctiť si prácu, ktorú odvádza. Keby opätovne kandidovala na post prezidentky, tak by ju podporil.

Hnutie Sme rodina vlastného kandidáta v budúcoročných prezidentských voľbách nepostaví. Ak by si mal Kollár vybrať medzi bývalým ministrom zahraničia Ivanom Korčokom a vedcom Robertom Mistríkom ako potenciálnymi kandidátmi, vyberie si Korčoka, pretože je to podľa jeho slov skúsený kariérny diplomat.


„Pán Korčok je ideálny kandidát, na druhej strane je liberálny a progresívny, ale je to jeden úžasný človek," zhodnotil Kollár.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie