• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Bratislavská polícia v rámci akcie King zadržala obchodníka s marihuanou, našla u neho drogy za 25-tisíc eur (video)

Bratislavská polícia v rámci akcie King zadržala obchodníka s marihuanou, našla u neho drogy za 25-tisíc eur (video)

V prípade preukázania viny mu hrozí trest odňatia slobody na desať až pätnásť rokov.

12.5.2023 (SITA.sk) - Policajti zadržali obchodníka s marihuanou, ktorý predával drogy v Bratislave. Ako informuje bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff, obvineniu z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi čelí 28-ročný Andrej K. z okresu Tvrdošín.

Obvinený predával drogy koncovým užívateľom na rôznych miestach v Bratislave, po predchádzajúcej telefonickej a online komunikácii. V stredu 10. mája ho zadržali pred obytným domom na Bajkalskej ulici v rámci policajnej akcie King.

V rámci domových prehliadok a prehliadok nebytových priestorov zaistili sušenú rastlinu s celkovou hmotnosťou 4 879 gramov. Na základe expertízneho skúmania zaistené množstvo zodpovedá 9 758 obvyklým jednorazovým dávkam drogy v celkovej hodnote takmer 25-tisíc eur. Ďalším zaisteným dôkazom bolo vozidlo Volkswagen Arteon.

Obvineného umiestnili v cele policajného zaistenia a vyšetrovateľ spracoval podnet k návrhu na jeho väzobné stíhanie.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k téme: bratislavská polícia, Drogoví díleri, Krimi
Zdroj: SITA.sk - Bratislavská polícia v rámci akcie King zadržala obchodníka s marihuanou, našla u neho drogy za 25-tisíc eur (video)

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie