• Dnes je: Streda 19. januára 2022 meniny má Drahomíra

Bratislava ocení najúspešnejších športovcov, verejnosť môže hlasovať za svojich favoritov

Bratislava ocení najúspešnejších športovcov, verejnosť môže hlasovať za svojich favoritov

Hlasovanie sa skončí v pondelok 10.

BRATISLAVA 4. decembra (WebNoviny.sk) – Verejnosť môže opäť hlasovať o tom, kto bude tento rok najúspešnejším športovcom a športovým kolektívom v hlavnom meste SR Bratislave i v kraji.

Hlavné mesto SR Bratislava, Bratislavský samosprávny kraj a Bratislavské združenie telesnej kultúry vyhlasujú 26. ročník Ankety o najúspešnejšieho športovca a športový kolektív Bratislavy a Bratislavského kraja za tento rok.

Organizátori ocenia päť najúspešnejších športovcov seniorov, troch juniorov, najúspešnejší športový kolektív, troch talentovaných športovcov, trojicu najúspešnejších telesne postihnutých športovcov a udelia aj cenu primátora. Hlasovanie sa skončí v pondelok 10. decembra. Hlavné mesto SR Bratislava o tom informuje na svojej oficiálnej webovej stránke.

Hlasovanie prostredníctvom internetovej stránky

Poďakovanie za dosiahnuté úspechy na tohtoročných športových podujatiach môžu dať ľudia odovzdaním hlasu svojmu olympionikovi, ale aj inému slovenskému športovcovi. Hlasovať možno prostredníctvom internetovej stránky hlavného mesta SR Bratislavy.

Pre ľahšie rozhodovanie pripravili prehľad najlepších výkonov a výsledkov športovcov Bratislavy a Bratislavského kraja v tomto roku. Svoj hlas môžu dať ľudia iba jednému športovcovi alebo kolektívu v každej kategórii. V hlasovacom formulári je v každej kategórii aj voľná kolónka, v ktorej môžu dať svoj hlas inému kandidátovi, ktorý nie je uvedený v zozname.

Vyhlásenie výsledkov sa uskutoční 19. decembra o 16:30 v Zrkadlovej sieni Primaciálneho paláca v Bratislave. Zúčastnia sa na ňom ocenení športovci, ich tréneri, rodinní príslušníci a hostia.

Minuloroční víťazi

Hlas športovcovi alebo športovému kolektívu môžu dať ľudia prostredníctvom internetovej stránky hlavného mesta SR Bratislavy https://bratislava.sk/sk/anketa-o-titul-najuspesnejsieho-sportovca-a-sportoveho-kolektivu-bratislavy-a-bratislavskeho-kraja-2018

Vlani sa v kategórii seniori ocenenými stali triatlonista Richard Varga, Jana Dukátová (vodný slalom, kategória K1Ž), Ján Volko (atletika, šprinty), Slavomír Michňák (športová gymnastika) a Tamara Szomolányiová (karate).

Oceneným kolektívom v kategórii športový kolektív sa stal Kolektív K4 ŠCP Bratislava v zložení Denis Myšák, Erik Vlček, Juraj Tarr a Tibor Linka v rýchlostnej kanoistike.


Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie