• Dnes je: Štvrtok 19. júla 2018 meniny má Dušana

Bozkávanie výložiek označil Danko za chybu a prezradil, že aj jeho syn mu hovorí captain

Bozkávanie výložiek označil Danko za chybu a prezradil, že aj jeho syn mu hovorí captain

Andrej Danko tento rok čelil kritike, že ho minister obrany povýšil do hodnosti kapitána v zálohe.

BRATISLAVA 31. decembra (WebNoviny.sk) – Predsedovi NR SR Andrejovi Dankovi po bozkávaní výložiek prischla prezývka kapitán. Ako povedal v rozhovore pre agentúru SITA, nie je v takýchto veciach ješitný.

Je milé, keď mi môj dvanásťročný syn nepovie inak ako captain. Dokonca mi hovorí: Rozumiem, vykonám, povedal Danko s tým, že jeho prvá videokazeta bola Červená horúčava. Kapitána Danka tam hral Arnold Schwarzenegger. Asi ma dobehla karma, že sa mi ten film páčil, uviedol.


Podľa Danka však bola politickou chybou komunikácia a „tlačová beseda s väčším množstvom vína, ako som si mal v ten deň dať“.

„Som len človek. Uznám si chybu. Nemám z toho žiadnu majetkovú výhodu. Nepotrpím si na to, aby som mal hodnosti. Bral som to ako vývoj vojaka v zálohe. Ak som tým niekomu ublížil, alebo že som získal, čo mi nepatrí, tak sa ospravedlňujem. Som za všetko v živote pripravený niesť následky. Ak si niekto myslí, že toto ma vyfauluje z toho, čo robím, rešpektujem to. Som však rád, že gro našich voličov pri nás stále stojí,“ vyhlásil Danko.

Danko tento rok čelil kritike, že ho minister obrany povýšil do hodnosti kapitána v zálohe

Pozrite si náš nový Magazín!

Patríte tiež medzi tých, ktorí balenie na dovolenku nemajú radi?

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie