• Dnes je: Nedeľa 10. decembra 2023 meniny má Radúz

Bezstarostné majstrovstvá v Niké!

Bezstarostné majstrovstvá v Niké!

Až 100 € späť za nevýherné tikety počas MS v hokeji 2023!.

10.5.2023 (SITA.sk) -

Majstrovstvá sveta v hokeji štartujú už v piatok. Pre športových fanúšikov je to jeden z najväčších sviatkov v roku. A ak ste v hokeji doma a máte prehľad o jednotlivých tímoch, určite by ste nemali prehliadnuť jedinečnú ponuku, ktorú vám dáva Niké. Viac prezradí riaditeľ retailovej siete Stanislav Cintavý.

Niké pripravila jedinečný bonus. Je to pokračovaním bezstarostných bonusoch. Čo si pre klientov prichystala tentokrát?

Nielenže pokračujeme, ale pripravili sme pre tipérov ešte väčšiu porciu. Tá ich bude sprevádzať celými majstrovstvami v skupinovej fáze ako aj v play off, a to bez ohľadu na to, ako sa bude dariť naším hokejistom. Preto sme náš nový bonus pomenovali Bezstarostné majstrovstvá.

Niké prezentuje, že vráti klientom až 100 eur. Ako to teda funguje?

V skupinovej fáze si každý deň môžu registrovaní klienti v Niké bezstarostne zahrať za 5 eur, v štvrť a semifinále za 10 eur, no a vo finále až za skvelých 20 eur. Stačí podať tiket v kurze aspoň 5 , musí byť podaný aj vyhodnotený v daný deň a tipér buď berie výhru, alebo mu vrátime vklad v Nikoch.

Bezstarostné soboty asi slávili úspech, keď Niké pokračuje v bezstarostných bonusoch.

Presne tak, jedná sa o mimoriadne úspešnú akciu, ktorú využili desiatky tisíc našich klientov. Pri MS v hokeji však bolo ťažké vybrať tie správne "bezstarostné dni", a tak sme napokon bezstarostné urobili celé podujatie.:)

No nie je to iba bonus, ktorý Niké k MS v hokeji pripravila. Čo okrem toho môžu tipéri využiť?

Určite by som upriamil pozornosť pre klientov hrajúcich cez internet, na novú funkcionalitu "Uzatvorenie tipu". Keď sa váš zápas vyvíja dobre a už nechcete riskovať môžete si tento tip "odkúpiť", alebo aj naopak, keď sa váš tip nevyvíja podľa vašich predstáv môžete brať takzvaného "vrabca v hrsti". Uzatvoríte tak len jeden alebo viac tipov na vašom tikete, ktorý je však ako celok stále v hre.

Koho bookmakeri favorizujú na víťazstvo a koho favorizuješ ty?

Bookmakeri samozrejme najviac veria domácim Fínom, kde sa kurzy pohybujú okolo 3,25 a potom Kanade a Švédom. Ja si však myslím, že tradične domáci tím neunesie tlak a v peknom aktuálnom kurze 6,8 by som skúsil Českú republiku. Čiernym koňom by však mohli byť aj ničím nezaťažení hokejisti USA.

S čím bude Stano Cintavý, ako zástupca Niké, spokojný po MS v hokeji?

Ja osobne sa teším na MS najmä preto, že vždy počas tohto hokejového podujatia sa ľudia na Slovensku dokážu akoby spojiť a na pár dní odhodiť za hlavu každodenné starosti, hádky či spory. Takže spokojný budem, ak by sa naši hokejisti dostali aspoň do štvrťfinále a naši tipéri nech si naplno užijú Bezstarostné majstrovstvá.

Viac informácií o Bezstarostných majstrovstvách i kompletnú kurzovú ponuku nájdete TU!

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Nedeľu 10. december 2023

horoskopy na dnes nedelu 10 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Asi ste porušili nejaké príkazy a dnes sa objavia problémy. Prestaňte robiť starosti iným, lebo môže dôjsť k niečomu, čo sa už nedá napraviť.

Býk 21.4. - 21.5.

Dnes sa najľahšie dohovoríte s ľuďmi, s ktorými máte nejaký dlhodobý spor. Určite sa vám podarí vybaviť záležitosť, ktorá vás už dlhšie trápi.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Váš zámer ešte nie je zrelý na zverejnenie. Nerozhodujte, či ide o pracovný, alebo súkromný zámer. Mohli by ste všetko zakríknuť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ovládne vás pocit neistoty. Nebojte sa, nájdete správny postup. Zodpovedný prístup sa vám vyplatí, dozviete sa o zlepšení vašej finančnej situácie.Všetky Horoskopy pre Nedeľu 10. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie