• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Bencicovú na Roland Garros povedie slovenský tréner Lipták, po zranení sama seba nemôže dostať pod tlak

Bencicovú na Roland Garros povedie slovenský tréner Lipták, po zranení sama seba nemôže dostať pod tlak

Angažovanie 45-ročného Liptáka, niekdajšieho kouča Dominiky Cibulkovej či Daniely Hantuchovej, je údajne zatiaľ iba „skúškou".

27.5.2023 (SITA.sk) - Kapitán slovenskej ženskej tenisovej reprezentácie Matej Lipták sa stal koučom úradujúcej olympijskej šampiónky vo dvojhre Belindy Bencicovej.

Doterajším trénerom bol Rus Tursunov

Švajčiarka so slovenskými koreňmi sa s novým kormidelníkom predstaví už na druhom grandslamovom turnaji sezóny Roland Garros, podujatie na parížskej antuke sa začne už v nedeľu. Ako informuje švajčiarsky web blick.ch, doterajším trénerom 26-ročnej Bencicovej bol Rus Dmitrij Tursunov.

Švajčiarka priznala, že sa medzi ňou a koučom objavili rozdiely, ktoré bolo náročné ignorovať.

„Po Miami sa ukázalo, že to takto nejde - po športovej aj osobnej stránke. Bolo to pre mňa sklamanie, no som vďačná za to, že som sa od neho veľa naučila," povedal Bencicová.

K dispozícií bude obmedzene

Angažovanie 45-ročného Liptáka, niekdajšieho kouča Dominiky Cibulkovej či Daniely Hantuchovej, je údajne zatiaľ iba „skúškou".

Keďže je otcom troch detí, k dispozícii bude tenistke iba obmedzene, iba do 15 turnajov za sezónu. Bencicovú čaká v 1. kole na RG duel proti Ruske Jeline Avanesjanovej, ktorá bojovala o účasť v hlavnej súťaži v kvalifikácii.

„Po nedávnom zranení sama seba nemôžem dostať pod tlak," priznala dvanástka svetového rebríčka.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie