• Dnes je: Štvrtok 29. februára 2024 meniny má Radomír

Avion organizuje obľúbený swap vecí pre deti aj dospelých. Už tento víkend!

Avion organizuje obľúbený swap vecí pre deti aj dospelých. Už tento víkend!

A je to tu! Po úspešných swapoch detského oblečenia, hračiek a kníh organizuje Avion aj verziu pre dospelých návštevníkov.

22.11.2023 (SITA.sk) - Počas celého víkendu 25. – 26. novembra bude v Avione prebiehať swap pre všetkých – deti aj dospelých.

"Ak máte prebytočné oblečenie pre deti a dospelých, prineste ho počas víkendu 25. a 26. novembra 2023 do Komunitného centra na 1. poschodí Avionu. Je to ideálny čas na vyčistenie skríň od nepotrebných vecí," hovorí Petra Vojtasová, marketingová manažérka Avionu v Bratislave, a dodáva: "Úspešnosť swapu detského oblečenia, hračiek a kníh, ktorý pravidelne organizujeme od minulého roka, nás veľmi príjemne prekvapila. Preto vychádzame v ústrety aj návštevníkom, ktorí by ocenili aj swap oblečenia pre dospelých. Veríme, že bude pre všetkých užitočný a nájdu si zaujímavé kúsky."

Počas víkendového swapu pre všetkých v Avione je pre deti prichystaný aj detský kútik.


Ako swap prebieha? Za každý kus oblečenia, hračky, knižky pre deti alebo odevov pre dospelých prinesené na swap dostane zákazník žetón. Ten bude slúžiť ako mena, ktorú môže každý vymeniť za čokoľvek, čo sa mu páči spomedzi ostatných prinesených vecí. Podmienkou je, aby boli prinesené veci čisté a zachovalé, určené pre deti vo veku od 0 do 10 rokov. V prípade oblečenia pre dospelých je veľkosť neobmedzená. Maximálny počet vecí, ktoré môže každý priniesť, je 15 kusov oblečenia, hračiek a kníh pre deti a 15 kusov oblečenia pre dospelého.


V sobotu 25. novembra sa môžu záujemcovia prihlásiť aj na workshop: výrobu prírodných mydiel.


„V Avione prebieha aj dlhodobý vernostný program pre rodičov. Stačí zbierať pečiatky za každú návštevu detských atrakcií v Avione ako Vláčik Lucinka, Klzisko, Buppi či IKEA detský kútik Sm?land. Za každých 5, 10 alebo 15 nálepiek získavajú rodičia okamžite odmenu v Infostánku v Avione. Pečiatky môžu majitelia kartičky získať aj na swapoch,“ dopĺňa Petra Vojtasová.


Informačný servis


Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 29. február 2024

horoskopy na dnes stvrtok 29 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 29. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Nenechajte sa znechutiť momentálnou situáciou a pokračujte v nasadenom tempe. Nakoniec dobre viete, že čím viac prekážok máte pred sebou, tým viac vás to priťahuje.

Býk 21.4. - 21.5.

Intrigovanie a podráždenosť v komunikácii vám nepristane. Potlačte v sebe zlosť a mlčte, inak sa nepríjemne popálite. Očakáva vás príjemné prekvapenie vo vzťahoch.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Prestanete si všímať drobné problémy a sústredíte sa na vážne kroky v oblasti vášho profesionálneho záujmu. Niekto by chcel ťažiť z vašej nevedomosti.

Rak 22.6. - 22.7.

Môžete dosiahnuť veľa, ale zrieknite sa tvrdohlavosti. Snažte sa riešiť úlohy diplomaticky. Je na mieste opatrnosť pri styku s kontrolórom alebo revízorom.
Všetky Horoskopy pre Štvrtok 29. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie