• Dnes je: Štvrtok 30. novembra 2023 meniny má Ondrej, Andrej

Autocentrá AURES Holdings obslúžili už 3 milióny zákazníkov

Autocentrá AURES Holdings obslúžili už 3 milióny zákazníkov

Sieť autocentier AAA AUTO, Mototechna, AUTO Diskont a Driverama, prevádzkovaná skupinou AURES Holdings, v týchto dňoch dosiahla celkový historický počet 3 milióny zákazníkov, ktorých za 31 rokov na trhu obslúžili spolu na výkupe a predaji.

21.9.2023 (SITA.sk) - Tento počet je za celú skupinu, ktorá v súčasnosti prevádzkuje takmer 60 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Maďarsku, Poľsku a Nemecku. Len tento rok skupina vykúpi vyše 90 000 vozidiel a rovnaký počet predá.

"Som rada, že sa počet zákazníkov s pozitívnou skúsenosťou s nákupom alebo predajom v rámci skupiny AURES Holdings stále rýchlejšie zvyšuje. Prispieva k tomu niekoľko faktorov, na ktorých usilovne pracujeme – nárast počtu autocentier, rozširovanie ich kapacity, ako aj zvyšovanie kvality výkupného a predajného procesu.

To všetko vedie k neustále pozitívnejšiemu zákazníckemu zážitku, čo sa prejavuje jednak v rámci výšky nášho Net Promoter Score, ktoré meriame ako jediní vo svojom segmente, ako aj v narastajúcom množstve pozitívnych recenzií v internetových vyhľadávačoch Google a Zoznam," uviedla Karolína Topolová, generálna riaditeľka a predsedníčka predstavenstva skupiny AURES Holdings, ktorá prevádzkuje medzinárodnú sieť autocentier AAA AUTO, Mototechna, AUTO Diskont a Driverama.

Nárast záujmu o zánovné autá

Ku kontinuálnemu zvyšovaniu počtu zobchodovaných vozidiel, ktorý v rámci celej skupiny za sedem mesiacov medziročne vzrástol o 8 %, podľa nej prispelo niekoľko faktorov. "Je to určite rozširovanie našej pobočkovej siete a dvíhanie kapacity existujúcich autocentier, ale aj expanzia v nových sektoroch. Tam zaznamenávame najvyšší rast v oblasti obchodu so zánovnými vozidlami. V Českej republike tvorí tento segment už pätinu našich predajov, rýchlo rastieme ale aj na Slovensku a v Poľsku. K novým skupinám zákazníkov sa dostávame aj vďaka značke Driverama alebo prostredníctvom auto požičovne Mototechna Drive," vysvetlila Karolína Topolová.

V roku 2023 skupina otvorila novú pobočku AAA AUTO v Ústí nad Labem v Českej republike a minulý týždeň v poľskom Krakove. Vlani k rastu počtu zákazníkov prispela aj nová pobočka v poľskom Gdansku.

Rozvoj elektromobility

Okrem expanzie pobočkovej siete a inovácií vidí skupina ďalší priestor pre rast predaja aj v posilnení obchodovania s vozidlami s alternatívnymi pohonmi, najmä elektromobilmi a hybridmi. "Preto tiež v pobočkách postupne inštalujeme dobíjaciu infraštruktúru, vytvorili sme špecializovaný tím na podporu elektromobility a budujeme fotovoltaické elektrárne. Na našich webových stránkach v prípade elektromobilov z našej ponuky uvádzame podrobné informácie o stave ich batérie a tiež o nákladoch na prevádzku. Máme k dispozícii špičkové diagnostické nástroje, ktoré nám umožňujú stav elektromobilov zhodnotiť na úplne profesionálnej úrovni tak, aby mal zákazník istotu bezpečnej kúpy," dodala Karolína Topolová.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Štvrtok 30. november 2023

horoskopy na dnes stvrtok 30 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Štvrtok 30. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Dnes ste vstali z postele tou správnou nohou. Bude sa vám dariť v práci i v súkromných záležitostiach. Deň je vhodný na menšie oslavy.

Býk 21.4. - 21.5.

Vaše pozitívne vyžarovanie a otvorenosť, s akou konáte a vyjadrujete sa, vám otvára dvere. Dbajte však na to, aby ste nestratili doterajšiu úroveň a nenechali sa strhnúť k arogancii.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Niečo alebo niekto na vás silno citovo zapôsobí. Zbystrite pozornosť pri sľuboch a nedajte sa omotať okolo prsta! Určite budú viac súvisieť s fantáziou ako s realitou.

Rak 22.6. - 22.7.

Mali by ste splniť, čo ste sľúbili. Ak budete príliš dlho otáľať, stratíte dôveru a dobré meno. Rozdrobenosť a nejednotnosť v rámci vášho konania a myslenia vás oberá prinajmenšom o čas.Všetky Horoskopy pre Štvrtok 30. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie