• Dnes je: Štvrtok 30. novembra 2023 meniny má Ondrej, Andrej

Auto sa prevrátilo a vypadol z neho 22-ročný nepripútaný spolujazdec, nehodu neprežil (foto)

Auto sa prevrátilo a vypadol z neho 22-ročný nepripútaný spolujazdec, nehodu neprežil (foto)

K tragédii došlo na ceste medzi Hanušovcami nad Topľou a obcou Bystré.

11.7.2023 (SITA.sk) - Na ceste medzi Hanušovcami nad Topľou a obcou Bystré (okres Vranov nad Topľou) sa v utorok ráno stala tragická dopravná nehoda, pri ktorej vyhasol mladý ľudský život.

Ako na sociálnej sieti informuje prešovská krajská polícia, v smere od Hanušoviec nad Topľou viedol 51-ročný Vranovčan Škodu Octavia, zo zatiaľ z nezistených príčin zišiel mimo cestu, kde sa auto následne prevrátilo. Z vozidla pritom vypadol 22-ročný spolujazdec sediaci na prednom sedadle, ktorý nebol pripútaný bezpečnostným pásom. „Utrpel ťažké zranenia, ktorým na mieste podľahol,“ skonštatovala polícia.

Vodič, ako aj ďalší dvaja spolujazdci sa nezranili. Dychová skúška na alkohol bola u vodiča negatívna. Presné príčiny a okolnosti tejto tragickej dopravnej nehody sú predmetom policajného vyšetrovania.

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Viac k téme: Tragická dopravná nehoda
Zdroj: SITA.sk - Auto sa prevrátilo a vypadol z neho 22-ročný nepripútaný spolujazdec, nehodu neprežil (foto) © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie