• Dnes je: Streda 07. júna 2023 meniny má Róbert

ARRIVA bude premávať cez Veľkú noc v prázdninovom a sviatočnom režime podľa cestovných poriadkov

ARRIVA bude premávať cez Veľkú noc v prázdninovom a sviatočnom režime podľa cestovných poriadkov

Počas školských prázdnin vo štvrtok 6. apríla a utorok 11. apríla môžu cestujúci využívať linky mestskej aj prímestskej dopravy v prázdninovom režime.

Spoločnosť ARRIVA zabezpečí na Slovensku prímestskú aj mestskú dopravu počas veľkonočných sviatkov podľa platných cestovných poriadkov vo sviatočnom a prázdninovom režime.

Svojim cestujúcim odporúča venovať pozornosť značkám uvedeným pod číslom každého spoja, uvádza v tlačovej správe hovorca spoločnosti ARRIVA Slovensko Peter Stach.

Spoje budú premávať ako v nedeľu

„Veľkonočné sviatky prinášajú so sebou školské prázdniny aj dni voľna, takže ponuka autobusových spojov spoločnosti ARRIVA sa každoročne prispôsobuje menšiemu počtu cestujúcich,“ konštatuje Peter Stach, podľa ktorého na Veľký piatok 7. apríla, cez Veľkonočnú nedeľu 9. apríla a Veľkonočný pondelok 10. apríla budú spoje premávať ako v nedeľu a štátom uznané sviatky.

V sobotu 8. apríla budú autobusy premávať vo víkendovom režime ako počas akejkoľvek inej soboty v roku.

Prázdninový režim


Počas školských prázdnin vo štvrtok 6. apríla a utorok 11. apríla môžu cestujúci využívať linky mestskej aj prímestskej dopravy v prázdninovom režime. Spoje, ktoré počas prázdnin nepremávajú, sú v cestovných poriadkoch označené značkou 10, zatiaľ čo značka 11 označuje spoje, ktoré premávajú len cez školské prázdniny.


Platné cestovné poriadky nájdu cestujúci na webovej stránke v sekcii cestovné poriadky. Spoje premávajúce počas jednotlivých dní sú v nich označené príslušnými symbolmi.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 7. jún 2023

horoskopy na dnes stredu 7 jun 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 7. jún 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Postavenie planét je pre vás nepriaznivé. Možné sú susedské nezhody, nepríjemnosti na cestách alebo straty, ktoré vám spôsobia vaši najbližší.

Býk 21.4. - 21.5.

Nevyhovárajte sa stále, že nemáte čas, pokiaľ ide o plnenie domácich povinností. Nečudo, keď vám dnes niekto vytkne váš nezáujem. Ukážte svoju dobrú vôľu a urobte, čo sa od vás žiada.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Využite pomerne priaznivé vplyvy na získanie ďalších dobrých kontaktov, ktoré vám prídu raz mimoriadne vhod. Konečne by ste mali prejaviť väčšiu odvahu na konkrétne činy.

Rak 22.6. - 22.7.

Dnes budete mať viackrát pravdu, ale nikto ju nebude chcieť uznať. Mali by ste si oddýchnuť, lebo inak vás ovládne rozčarovanie až beznádej.


Všetky Horoskopy pre Stredu 7. jún 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?


Počasie