• Dnes je: Sobota 09. decembra 2023 meniny má Izabela

Aplikácia Môj Kuriér: Riešenie pre jednoduché a cenovo dostupné posielanie balíkov

Aplikácia Môj Kuriér: Riešenie pre jednoduché  a cenovo dostupné posielanie balíkov

Aplikácia od spoločnosti DPD ponúka rýchle a efektívne riešenie pre každého, kto potrebuje posielať balíky na Slovensku, ale aj do zahraničia.

12.9.2023 (SITA.sk) - Jednotlivci, firmy alebo internetové obchody s menším počtom zásielok môžu vďaka webovej aplikácií DPD Môj Kuriér využívať profesionálne kuriérske služby bez toho, aby mali uzatvorenú zmluvu s kuriérskou firmou.

Aplikácia Môj Kuriér je navrhnutá tak, aby umožnila jednoducho a intuitívne odoslať balík každému, kto to potrebuje. Stačí vyplniť krátky formulár a počkať na kuriéra, ktorý zásielku vyzdvihne alebo balík odniesť na najbližšie odberné miesto.

Využiť ju tak môžu nielen jednotlivci, ktorí potrebujú poslať balík svojim známym či rodine, ale aj firmy a internetové obchody, ktoré posielajú menší počet zásielok a hľadajú cenovo dostupné riešenie. Získajú tak prístup k profesionálnym kuriérskym službám bez toho, aby museli mať dopredu uzavretú zmluvu. A to za veľmi priaznivú cenu, ktorá začína už na 3,40 € bez DPH.

"Pri vytváraní webovej aplikácie Môj Kuriér sme kládli veľký dôraz na jednoduchosť. Služba je navrhnutá tak, aby vyhovovala potrebám jednotlivcov, malých firiem a e-shopov s menším objemom prepravy. Sprístupnili sme tak profesionálne kuriérske služby skutočne pre každého, kto potrebuje aspoň občas posielať balíky, a to za veľmi dostupné ceny,” vysvetľuje generálny riaditeľ DPD na Slovensku Peter Pavuk.

Prostredie aplikácie je prispôsobené pre počítače, ale aj mobilné zariadenia, telefón, či tablet. Najmä firmy a internetové obchody ocenia pohodlné a jednoduché spracovanie zásielok. Systém umožňuje importovať viacero zásielok naraz a automaticky ukladá adresy príjemcov pre opätovné použitie. Zákazník tak získa prehľad všetkých odoslaných balíkov na jednom mieste, možnosť znovu sa vrátiť ku konkrétnemu štítku alebo faktúre a znovu ich vytlačiť. Dostupná je aj prehľadná interaktívna mapa odberných miest Pickup a validácia PSČ. Systém automaticky vypočíta cenu za prepravu. Úhrada prepravných služieb prebieha cez platobnú bránu a faktúra za poskytnuté služby je generovaná a odoslaná na e-mail.

O DPD

Kuriérska spoločnosť DPD SK je členom skupiny Geopost, najväčšej medzinárodnej siete na prepravu balíkov v Európe. Poskytuje široké portfólio služieb na Slovensku a v 230 krajinách sveta. Vďaka inovatívnym technológiám, odborným skúsenostiam a starostlivosti o zákazníkov je DPD spoľahlivým partnerom v preprave tovaru pre odosielateľov aj príjemcov. Navyše preberá zodpovednosť voči životnému prostrediu, zamestnancom a komunite svojou skupinovou stratégiou trvalej udržateľnosti DrivingChangeTM – robí konkrétne kroky prospešné pre životné prostredie. Balíky doručované cez DPD, sa dostanú do cieľa s nulovou uhlíkovou stopou. DPD dopad aktivít spojených s doručením zásielok meria, znižuje a množstvo oxidu uhličitého, ktoré pri preprave vylúčia jej vozidlá následne kompenzuje na nulu prostredníctvom viacerých environmentálnych programov. Záväzok k uhlíkovej neutralite, inteligentné mestské doručovanie či program monitorovania kvality ovzdušia plus ďalšie inovácie tvoria komplexnú víziu udržateľného doručovania. DPD SK doručuje zásielky rámci Bratislavy aj elektrickými dodávkami. Do roku 2025 sa spoločnosť DPD SK zaviazala v hlavnom meste doručovať balíky výlučne elektrickými vozidlami.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Sobotu 9. december 2023

horoskopy na dnes sobotu 9 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Planéty nepriaznivo ovplyvňujú vašu pracovnú aktivitu. Neplánujte si toho veľa. Objavia sa udalosti, ktoré nemôžete ovplyvniť. Môžu sa obrátiť proti vám.

Býk 21.4. - 21.5.

Situácia nie je taká jednoznačná, ako si myslíte. Nemali by ste robiť závery dovtedy, kým nezískate presné informácie. Stačí málo a z priateľov si môžete narobiť nepriateľov.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Vaša energia vám dodá chuť do práce a života. Stačí viac iniciatívy a určite zlepšíte vašu terajšiu situáciu. Snažte sa vyhnúť zbytočným stresom.

Rak 22.6. - 22.7.

Prvotný neúspech pri rozbiehaní dôležitých aktivít nič neznamená. Vyskúšajte všetky riešenia. Ak nepoľavíte, už čoskoro zaznamenáte prvé úspechy.Všetky Horoskopy pre Sobotu 9. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie