• Dnes je: Utorok 07. decembra 2021 meniny má Ambróz

Anglický premiér mal tajnú svadbu vo Westminsterskej katedrále

Anglický premiér mal tajnú svadbu vo Westminsterskej katedrále

Boris Johnson sa s 33-ročnou Carrie Symondsovou zoznámil začiatkom predvlaňajšieho roka, minulý rok v apríli mu porodila syna Wilfreda.

30.5.2021 (Webnoviny.sk) - Britský premiér Boris Johnson sa oženil so svojou snúbenicou Carrie Symondsovou počas tajnej ceremónie v londýnskej Westminsterskej katedrále. Informoval o tom spravodajský portál BBC.

Podľa viacerých zdrojov sa svadba konala v sobotu s účasťou najbližšej rodiny a priateľov. Kancelária predsedu vlády odmietla komentovať tieto správy, no mladomanželom zablahoželali na sociálnych sieťach viacerí britskí politici.

Ako uviedol denník Daily Mail, na krátkom ceremoniáli bolo 30 pozvaných hostí, v súlade s aktuálnymi pandemickými opatreniami v Spojenom kráľovstve.

Johnson sa s 33-ročnou Symondsovou zoznámil začiatkom predvlaňajšieho roka. Minulý rok v apríli mu porodila syna Wilfreda. Čoskoro 57-ročnému Johnsonovi v minulosti nevyšli dve manželstvá. V rokoch 1987 - 1993 bol ženatý s Allegrou Mostyn-Owen, v období 1993 - 2020 bola jeho manželkou Marina Wheeler.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie