• Dnes je: Utorok 05. decembra 2023 meniny má Oto

Ako sa vyznať v radách pre rodičov? Union ponúka svoj praktický Kompas

Ako sa vyznať v radách pre rodičov? Union ponúka svoj praktický Kompas

Všetko dôležité nájde zhrnuté na 30 stranách brožúry, ktoré dopĺňajú zapamätateľné infografiky.

17.8.2023 (SITA.sk) - Čakáte bábätko a míňate veľa prostriedkov či času na kúpu vhodnej literatúry o detskom vývine? Pripraviť sa na pôrod a prvé dni či týždne s dieťatkom je nespochybniteľne žiadúce, budúci rodičia však často čelia záplave informácií, ktoré im stres z neznámeho ešte posilnia. "Budúci rodičia by mali mať poruke praktické zhrnutie toho, čo ich čaká a neminie.

Pred pôrodom každej mamičke padne vhod, keď si dopraje čo najviac oddychu. S našou novou KOMPAS brožúrou sa nemusí zaťažovať tým, čo všetko musí ešte naštudovať či vybaviť. Union mamičky tým chceme odbremeniť, aby si mohli sústrediť na to najdôležitejšie – svoje dieťa," uvádza hovorkyňa Union zdravotnej poisťovne Kristína Baluchová a dáva do pozornosti budúcich rodičov aj unikátne benefity pre najmenších.

Edícia KOMPAS má v Unione stabilné miesto a svojimi 10 brožúrami na rôzne témy poputovala do rúk už tisíckam poistencov.

Tematicky pokrývala okruhy ako stravovanie či duševné zdravie, špeciálnym vydaním "Chrbát na celý život" obohatil Union knižnicu svojich poistencov ešte tento rok vo februári, brožúra "Ako si poradiť s reumou" vyšla v marci. Najnovší KOMPAS sa venuje prvému roku života, poslúži prvorodičkám i skúsenejším mamičkám. Obsahuje totiž aj navigáciu legislatívnymi povinnosťami či prehľad povinných očkovaní, odborné tipy a odporúčania sa týkajú aj zotavenia matiek po pôrode či dojčenia. "Všetky naše KOMPAS brožúry sú postavené na informáciách od odborníkov. KOMPAS "Mojich prvých 365 dní" zastrešuje MUDr.Zora Zdráhalová, krajská odborníčka MZ SR pre primárnu pediatriu. Od vysvetlenia novorodeneckých skríningov či žltačky až po monitorovanie dychu či lieky skutočne adresuje všetky otázky, s ktorými sa rodičia môžu počas prvého roka života dieťaťa potýkať. Brožúrka je malá, ale komplexná, a sme radi, že ju Union poistenci a poistenky môžu mať ľahko po ruke," dodáva za Union Baluchová.

Odborného sprievodcu prvým rokom dieťaťa môžete získať na ktorejkoľvek pobočke Union zdravotnej poisťovne, k dispozícii je samozrejme aj pre nových poistencov a poistenky Union. Viac informácií o benefitoch pre rodičov a deti nájdu záujemcovia aj na webstránke Unionu či prostredníctvom call centra.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 4. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 4 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Pokračujete vo včerajšom pracovnom nasadení? Ak áno, môžete dnes veľmi ľahko dosiahnuť úspech. V súkromí sa vám splní nejedno želanie.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak vám dnes ponúknu nové zamestnanie, berte ho so "všetkými desiatimi". Dnes je tá najvhodnejšia konštelácia k novým začiatkom.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete mať možnosť získať nové kontakty. Bude dobré, keď si urobíte reklamu. Nemali by ste sedieť v kúte a čakať na to, kedy si vás niekto všimne.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak sa stretnete so silnejším protivníkom, nevzdávajte sa. Obhajujte vaše myšlienky za každú cenu. K partnerovi buďte opatrní, nežiarlite.Všetky Horoskopy pre Pondelok 4. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie