• Dnes je: Pondelok 11. decembra 2023 meniny má Hilda

Aké sú najlepšie tenisky na jeseň? Kúpte ich v predstihu

Aké sú najlepšie tenisky na jeseň? Kúpte ich v predstihu

Nízke členkové, vysoké, s hrubou podrážkou, od jednofarebných po vzorované. Aj také sú podľa nás ideálne tenisky na jeseň.

Už onedlho príde obdobie, kedy sandále a žabky vystriedajú tenisky. Áno, aj na jeseň je vonku stále teplo, avšak oveľa častejšie vonku prší a rána sú o niečo chladnejšie. Vtedy sa vám budú hodiť tenisky.

Ak sa chcete vyhnúť nákupným školským horúčkam v septembri, teraz máte ideálnu príležitosť kúpiť si tenisky, ktoré možno zoženiete aj v zľave.

Aké tenisky sú najlepšie? To je otázka, ktorú si kladie každý, kto navštívi obchod s obuvou. My sa jednoznačne pridávame na stranu ľahkých tenisiek, ktoré sú na jeseň ako stvorené. Prečo by ste nad nimi mali premýšľať aj vy?

1. Hodia sa k šatám aj k nohaviciam

Na Converse teniskách je najlepšie to, aké sú univerzálne. Klasický biely model je dostupný v mnohých internetových predajniach a je už takpovediac “nestarnúcou klasikou”. Tieto tenisky si bez problémov môžete obliecť k šatám, sukni či ku akémukoľvek formálnemu odevu a stále budete pôsobiť dostatočne slušne. Na druhú stranu sa perfektne hodia k rifliam či k nohaviciam.

2. Dlho vám vydržia

Ľudia nosia Vans tenisky až do zodratia. Táto značka patrí za posledné roky medzi najobľúbenejšie vôbec. Vans tenisky sú odolné, s hrubou podrážkou, ktorú len tak niečo nezničí. Ak hľadáte tenisky na celú jeseň a aj nasledujúcu sezónu. práve takéto tenisky by ste mali hľadať. Platí aj bod číslo jedna. Skombinujete ich naozaj s akýmkoľvek odevom.

3. Sú moderné a trendy

Ak radi sledujete módne trendy, s teniskami Converse či Vans nespravíte krok vedľa. Medzi mladými patria k obľúbeným teniskám, ktoré sa tešia popularite na celom svete. Práve vďaka ich popularite prichádzajú ich výrobcovia s rôznymi modelmi, aby mal každý možnosť nájsť pre seba tie pravé.


Nízke členkové, vysoké, s hrubou podrážkou, od jednofarebných po vzorované. Aj také sú podľa nás ideálne tenisky na jeseň.
Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Pondelok 11. december 2023

horoskopy na dnes pondelok 11 december 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Budete tvrdo pracovať a dosiahnete pokrok v štúdiu alebo v povolaní po odbornej stránke. Financie však nezískate. Vo výhľade sú i ďalšie sporné udalosti.

Býk 21.4. - 21.5.

Ak sa ráno objavia pochybnosti, celý deň bude úspešný. Dnes musíte postupovať opatrne. Nedovoľte, aby niekto odhalil vaše plány. Mohol by to zneužiť.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Dnes budete musieť nechať všetky menej dôležité veci bokom. Budete mať čo robiť, aby ste stihli všetko to, čo ste začali a čo musíte neodkladne dokončiť.

Rak 22.6. - 22.7.

Ak prejavíte príliš veľa ochoty v jednej veci, dopadnete nedobre. Môže sa vám stať, že veci, ku ktorým ste pristupovali dobrovoľne, sa zmenia na povinnosť.Všetky Horoskopy pre Pondelok 11. december 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie