• Dnes je: Utorok 19. októbra 2021 meniny má Kristián

Ak budeme v tejto atmosfére pokračovať, ľudia nám to zrátajú, myslí si Grendel

Ak budeme v tejto atmosfére pokračovať, ľudia nám to zrátajú, myslí si Grendel

Ľudia majú podľa podpredsedu parlamentu Gábora Grendela dosť problémov aj bez konfliktov v koalícii.

3.3.2021 (Webnoviny.sk) - Ľudia majú dosť problémov aj bez konfliktov v koalícii. Toto akoby si súčasná koalícia neuvedomovala. Vo svojom profile na sociálnej sieti to uviedol podpredseda Národnej rady SR (NR SR) Gábor Grendel (OĽaNO). Pripomína mu to koniec vlády Ivety Radičovej. Aj vtedy niektorí podľa neho špekulovali o výmene premiérky.

„Vieme, ako to dopadlo. Bol to Euroval? Nie. Bola to neschopnosť vtedajšej garnitúry povzniesť sa nad osobné spory,” napísal. Doplnil, že to spôsobilo také masívne sklamanie stredo-pravých voličov, že končiacu koalíciu vytrestali totálnym fiaskom.

Neschopnosť povzniesť sa nad osobné spory

V skutočnosti len táto neschopnosť vtedajšej garnitúry povzniesť sa nad osobné spory podľa neho spôsobila, že vznikol raj pre Kočnerov alebo ľudí ako Norbert Bödör, Ľudovít Makó či Tibor Gašpar.

„Ak budeme v tejto atmosfére pokračovať, pokojne sa to môže zopakovať po najbližších voľbách a je jedno, či budú o tri roky alebo o tri mesiace. Ľudia nám to zrátajú,” myslí si Grendel.

Grendel si stokrát hrýzol do jazyka

Podľa svojich slov si za posledný rok aj on stokrát hrýzol do jazyka. „Samozrejme, nie pre opozíciu. Niekedy pre našich partnerov, niekedy pre vlastných kolegov, ale vždy som sa v myšlienkach vracal k jednému - k tomu, prečo nám dali ľudia vo voľbách 2020 dôveru,” podotkol.


Grendel si myslí, že v nastoľovaní spravodlivosti môžu byť najúspešnejšou garnitúrou. „Ale načo nám to bude, keď to prehlušia konflikty, ktoré medzi sebou zvádzame? Ak sa teraz rozpadneme, nič z toho nebude. Čestných a odvážnych vyšetrovateľov vyštve smerohlas do výsluhového dôchodku. Presne tak, ako to urobili po páde Radičovej vlády,” uzavrel podpredseda parlamentu.ĽUDIA MAJÚ DOSŤ PROBLÉMOV AJ BEZ NAŠICH KONFLIKTOV


Toto akoby si naša koalícia neuvedomovala. Pripomína mi to koniec vlády Ivety Radičovej. Aj vtedy niektorí špekulovali o výmene premiérky, lebo vraj bola... už ani neviem aká. Ale hlavne, že “lídri” vedeli. Vieme, ako to dopadlo. Bol to euroval? Nie. Bola to neschopnosť vtedajšej garnitúry povzniesť sa nad osobné spory. A spôsobilo to také masívne sklamanie stredo-pravých voličov, že končiacu koalíciu vytrestali totálnym fiaskom. V skutočnosti len táto neschopnosť vtedajšej garnitúry povzniesť sa nad osobné spory spôsobila, že vznikol raj pre Kočnerov, Bödörov, Vadalov, Makóov, Gašparov, Krajmerov, Hraškov atď. atď. atď.

Ak budeme v tejto atmosfére pokračovať, pokojne sa to môže zopakovať po najbližších voľbách - a je jedno, či budú o 3 roky alebo o 3 mesiace. Ľudia nám to zrátajú.


Za posledný rok som si aj ja 100x hryzol do jazyka. Samozrejme, nie kvôli opozícii. Niekedy kvôli našim partnerom, niekedy kvôli vlastným kolegom, ale vždy som sa v myšlienkach vracal k jednému: k tomu, prečo nám dali ľudia vo voľbách 2020 dôveru.Teší ma, že v oblasti, ktorá mi je najbližšia, máme veľmi dobré výsledky. Vďaka Búrke, Víchrici, Mýtnikovi, Dobytkárovi, Judášovi, Očistci a Božím mlynom môžeme byť v nastolovaní spravodlivosti najúspešnejšou garnitúrou ever.


Ale načo nám to bude, keď to prehlušia konflikty, ktoré medzi sebou zvádzame? Ak sa teraz rozpadneme, nič z toho nebude. Čestných a odvážnych vyšetrovateľov vyštve smerohlas do výsluhového dôchodku. Presne tak, ako to urobili po páde Radičovej vlády.


Myslite na to, kolegovia, kým nie je neskoro.


zdroj: Facebook Gábor Grendel


Matovič: Proti väčšine poctivých ľudí stojí hŕstka štváčov


Kto by sa proti COVID-19 nemal očkovať? Lekárka vysvetlila, čo môže vakcína Comirnaty spôsobiť

Pandémia COVID-19 je výsledkom klimatických zmien. Čína nemusí byť jediným ohniskom nových vírusov

Kedy sa Slovensko zotaví z pandémie? Podľa futurológa Klinca jeden zo scenárov je, že nikdy

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Počasie