• Dnes je: Štvrtok 30. novembra 2023 meniny má Ondrej, Andrej

Aj tento rok môžete v obchodoch Tesco podporiť Deň narcisov

Aj tento rok môžete v obchodoch Tesco podporiť Deň narcisov

Zákazníci Tesca môžu prispieť do zbierky ku Dňu narcisov aj prostredníctvom špeciálnych kupónov.

19.4.2023 (SITA.sk) - Zákazníci Tesca môžu prispieť do zbierky ku Dňu narcisov aj prostredníctvom špeciálnych kupónov.

Zákazníci Tesca budú môcť znova prispieť do celoslovenskej zbierky Deň narcisov. Predajne reťazca na celom Slovensku sa tak opätovne, ako po minulé roky, stanú súčasťou zbierky na pomoc onkologickým pacientom, ktorú už viac ako 30 rokov organizuje Liga proti rakovine.

Dobrovoľníci s pokladničkami pod záštitou Ligy proti rakovine sa budú 20. apríla 2023 v Deň narcisov pohybovať v obchodoch Tesco na Slovensku. Možnosť pripnúť si narcis a dobrovoľne prispieť bude v predajniach reťazca aj ďalšie dva dni 21. a 22. apríla 2023, čo je príležitosť pre ľudí, ktorí si nestihnú zadovážiť narcis počas štvrtka 20. apríla 2023.

Zákazníci budú môcť podporiť aktivity na pomoc pacientom s onkologickým ochorením buď odovzdaním ľubovoľnej sumy priamo do pokladničky u dobrovoľníkov, alebo použitím špeciálnych kupónov s označením Deň narcisov. Kupóny nájdu pri pokladniciach a odovzdajú ich pri pokladni alebo ich načítajú počas platby za nákup pri samoobslužnej pokladni.

Počas minuloročného Dňa narcisov prispeli zákazníci Tesca v hotovosti sumou vo výške viac ako 46-tisíc eur. Použitím špeciálnych kupónov počas platby za nákup zase prispeli sumou viac ako 15-tisíc eur.

"Tešíme sa, že Tesco je už štvrtýkrát špeciálnym partnerom Dňa narcisov a môžeme tak prispieť a pomôcť pacientom s onkologickým ochorením. Sme hrdí na to, že sa nám dlhodobo darí podporovať aktivity, ktoré pomáhajú zlepšiť život ľuďom, ktorým do života vstúpila vážna diagnóza," hovorí Michaela Lehotská, CSR manažérka Tesca na Slovensku.

Finančné prostriedky vyzbierané počas Dňa narcisov použije Liga proti rakovine na pokračovanie v realizácii overených a užitočných projektov, ktoré sú určené na priamu pomoc onkologickým pacientom a ich rodinám. Viac informácií o zbierke nájdete na www.dennarcisov.sk.

Informačný servis

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie