• Dnes je: Streda 29. novembra 2023 meniny má Vratko

Agresívny mladík napadol v obchodnom dome štyroch ľudí, poradili si s ním až policajti (foto)

Agresívny mladík napadol v obchodnom dome štyroch ľudí, poradili si s ním až policajti (foto)

Mladý agresor síce ešte pred príchodom policajnej hliadky ušiel, ale po krátkom pátraní ho policajti dobehli.

4.7.2023 (SITA.sk) - Obvineniu z prečinu výtržníctva čelí 25-ročný muž, ktorý v obchodnom dome v Bánovciach nad Bebravou bezdôvodne postupne napadol štyroch ľudí. Informovala o tom trenčianska krajská polícia na sociálnej sieti.

Napadol až štyroch ľudí

Agresívny muž najprv v oddelení s textilom napadol 59-ročnú ženu a vzápätí aj 18-ročné dievča.

„Hneď potom pri samoobslužných pokladniach napadol 19-ročného muža, ktorého päsťou udrel do krku. Následne na to napadol aj 53-ročného muža, ktorého udrel päsťou do tváre, následkom čoho poškodený spadol. Napadnutý utrpel zranenia nosa s doposiaľ nezistenou dobou liečby," uviedla k prípadu polícia.

Agresívny bol aj voči policajtom

„Keďže bol agresívny i voči nim a kládol aktívny odpor, za použitia donucovacích prostriedkov muža spacifikovali a obmedzili na osobnej slobode. Po zadržaní s ním bola vykonaná dychová skúška, ktorá skončila s výsledkom 1,46 promile alkoholu," dodala polícia s tým, že podala podnet na jeho väzobné stíhanie.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 29. november 2023

horoskopy na dnes stredu 29 november 2023

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 29. november 2023

Baran 21.3. - 20.4.

Čaká vás deň vhodný na nákupy. Máte šancu stretnúť priateľa, s ktorým môžete stráviť príjemné popoludnie. Pozor, zdravotne nie ste v najlepšej kondícii.

Býk 21.4. - 21.5.

Doterajšie úlohy sa vám zdajú priľahké? Práve rutina sa stane prekážkou v dosiahnutí určitého cieľa. Nejaký čas vám potrvá, kým nájdete originálny postup.

Blíženci 22.5. - 21.6.

Máte výbornú náladu? Niektorým ľuďom sa to nebude páčiť, budú vás chcieť znechutiť. Riaďte sa vlastným rozumom. Dávajte si pozor na nočné zážitky.

Rak 22.6. - 22.7.

Už dnes úplne zabudnete na prácu a najbližším pripravíte atraktívny program. Počítajte s prejavmi vďačnosti. Milovaná osoba vás príjemne prekvapí.Všetky Horoskopy pre Stredu 29. november 2023
Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?


Počasie