• Dnes je: Streda 21. februára 2024 meniny má Eleonóra

Advokáta Cakoa právoplatne odsúdili za spoluprácu s piťovcami

Advokáta Cakoa právoplatne odsúdili za spoluprácu s piťovcami

Ide o ďalšiu osobu z advokátskej obce, ktorá bola právoplatne odsúdená za činnosť pre zločineckú skupinu.

12.10.2023 (SITA.sk) - Najvyšší súd SR uznal advokáta Adriána Cakoa právoplatne za vinného zo zločinu založenia, zosnovania a podporovania zločineckej skupiny s tým, že obžalovanému uložil podmienečný trest.

Ako na sociálnej sieti informuje Úrad špeciálnej prokuratúry, ide o ďalšiu osobu z advokátskej obce, ktorá bola právoplatne odsúdená za činnosť pre zločineckú skupinu, v tomto prípade skupinu piťovci.

Hovorkyňa najvyššieho súdu Alexandra Važanová doplnila, že súd uložil advokátovi trest odňatia slobody vo výmere dva roky, pričom jeho výkon podmienečne odložil. Takisto mu určil skúšobnú dobu vo výmere piatich rokov.

„Odsúdený v roku 2011 vyniesol z väzby zoznam podnikov, ktoré platili predmetnej skupine výpalné, a tento zoznam odovzdal členom skupiny, ktorí ostali na slobode za účelom, aby mohli ďalej pokračovať v trestnej činnosti a naďalej uvedené podniky „vypaľovať“," uviedla špeciálna prokuratúra.

Zdroj WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené

Najčítanejšia najnovšia správa

Horoskopy na dnes Stredu 21. február 2024

horoskopy na dnes stredu 21 februar 2024

Jednou z najčítanejších rubrík časopisov, novín aj niektorých internetových portálov sú práve horoskopy.

Čítajú ich viac ženy, no zaujmú i mnohých mužov.

Veď, kto by nechcel poznať svoju budúcnosť?

Astrológia nám nehovorí čo máme robiť, má nám len poradiť, čo by sme mali robiť vzhľadom na astrologický vplyv. Nakoniec, každý ma všetko vo vlastných rukách.

Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Baran 21.3. - 20.4.

Ak nechcete vyvolať v okolí chaos, mali by ste dať najavo, že o tretieho nemáte záujem. Nerozčuľujte sa kvôli chybám iných, dôležité je, že ich nerobíte vy.

Býk 21.4. - 21.5.

Zdá sa, že dnešný večer bude veľmi zaujímavý. Ak čakáte návštevu, prinesie vám milú pozornosť, ak čakáte poštu, správy budú priaznivé. Je na mieste zachovať primeraný pokoj.

Blíženci 22.5. - 21.6.

V záležitosti svojho srdca nestrácajte trpezlivosť. Postupne sa vyriešia všetky problémy, ktoré sa dnes zdajú neprekonateľné. Ak pociťujete nedostatok energie, treba ju načerpať niekde v prírode.

Rak 22.6. - 22.7.

Už ráno sa s niekým pohneváte. I keď si to nepriznáte, na konflikte máte veľký podiel. Po nejakom rozhovore si uvedomíte, čo skutočne chcete.
Všetky Horoskopy pre Stredu 21. február 2024

Je nepochybné, že horoskopy v sebe ukrývajú tajomstvá o tom, čo nás čaká v oblasti lásky, rodiny či financií a zdravia. Človek je všeobecne veľmi zvedavý a preto chce vedieť čo ho môže stretnúť, čo ho čaká a či sa to aj naplní. Zároveň vždy dúfa len v to dobré. Preto máme tendenciu všímať si v horoskopoch viac pozitívne veci, ako tie negatívne.

Veľký stravovací horoskop. Jedzte podľa svojho znamenia.

Nečítate pravidelne denný horoskop? Robíte chybu, môžete si tým uľahčiť život!

Prečo radi čítame a veríme horoskopom?

Ako schudnúť podľa znamenia zverokruhu

Čo je najkrajšia vlastnosť vášho znamenia?

Najčastejšie používané klamstvá podľa znamenia zverokruhu


Počasie