• Dnes je: Pondelok 18. júna 2018 meniny má Vratislav(a)

Žilina bude podľa Lintnera súčasťou ďalšej sezóny Tipsport ligy, na odstránení dlhov sa pracuje

Žilina bude podľa Lintnera súčasťou ďalšej sezóny Tipsport ligy, na odstránení dlhov sa pracuje

Podlžnosti z minulého ročníka stále existujú, ale žilinský manažment pracuje na ich odstránení.

BRATISLAVA 14. júna (WebNoviny.sk) - Hokejisti MsHK Žilina budú podľa šéfa Tipsport ligy Richarda Lintnera aj v budúcej sezóne súčasťou najvyššej slovenskej súťaže. Podlžnosti z minulého ročníka stále existujú, ale žilinský manažment pracuje na ich odstránení.


Hoci Žilinčania stále nezačali s prípravou, Lintner verí, že všetko stihnú včas."Žilina momentálne prechádza istými zmenami v rámci obsadenia vedenia klubu. Proces napĺňania kritérií pre získanie licencie pre nasledujúcu sezónu zatiaľ spĺňa. Kľúčový bude moment na konci tohto mesiaca, kedy budú musieť mať všetky kluby vysporiadené záväzky voči hráčom, trénerom a partnerom v lige. Ten moment nám napovie viac, ale momentálne nemám dôvod pochybovať o tom, že Žilina bude účastníkom Tipsport ligy aj v nasledujúcej sezóne," uviedol generálny riaditeľ spoločnosti Pro-Hokej Richard Lintner.


"V Žiline majú isté zdržania. Keď si spomenieme, akým procesom sme prechádzali minulý rok v súvislosti s Martinom a Detvou, tak Detva o takomto čase ešte ani netušila, že bude účastníkom Tipsport ligy a napokon všetko zmákla bez problémov. Vychádzam z predpisov, ktoré treba splniť a tie zatiaľ Žilina spĺňa," prízvukoval Lintner.

Pozrite si náš nový Magazín!

Praveké stolové hory vo Venezuele

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie