• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Vyše polovica miest vo vlakoch počas sviatkov je obsadená, ďalšie spoje pribudnú aj v regiónoch

Vyše polovica miest vo vlakoch počas sviatkov je obsadená, ďalšie spoje pribudnú aj v regiónoch

Obsadenosť vybraných vlakov počas sviatočného obdobia uvádza ZSSK na 50 a viac percent BRATISLAVA 19.

BRATISLAVA 19. decembra (WebNoviny.sk) - Železničná spoločnosť Slovensko (ZSSK) vo vianočnom a novoročnom čase na trase Bratislava – Žilina – Košice vypraví štyri mimoriadne rýchliky, 22 posilových vlakov rôznych kategórií a posilní aj 35 vybraných IC vlakov o 75 vozňov druhej triedy.

Mimoriadne spoje do Košíc a Bratislavy

Obsadenosť vybraných vlakov počas sviatočného obdobia uvádza ZSSK na 50 a viac percent. Agentúru SITA o tom informoval hovorca Železničnej spoločnosti Slovensko Tomáš Kováč.


Mimoriadny rýchlik R 11609 (Bratislava hl. st. 13:37 – Košice 19:41) vypravia 22. decembra a 5. januára. V pondelok 1. januára 2018 a v nedeľu 7. januára 2018 bude zasa vypravený mimoriadny rýchlik R 11610 v opačnom smere (Košice 14:25 – Bratislava hl. st. 20:34).

Železničiari odporúčajú včasné rezervácie

Podľa záujmu cestujúcich a technických možností budú posilnené aj vybrané vlaky kategórií Ex, R, RR a Os. Cestovné lístky a miestenky si cestujúci zakúpia v pokladniciach ZSSK alebo prostredníctvom e-shopu.

Cestujúcim odporúčame, aby si v záujme osobného komfortu vo vlaku včas zabezpečili rezerváciu miesta, hoci väčšina vlakov ZSSK nie je povinne miestenková.

Pozrite si náš nový Magazín!

Praveké stolové hory vo Venezuele

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie