• Dnes je: Nedeľa 24. júna 2018 meniny má Ján

Vo Veľkej Mači sa začala rekonštrukcia vraždy novinára Kuciaka a jeho snúbenice

Vo Veľkej Mači sa začala rekonštrukcia vraždy novinára Kuciaka a jeho snúbenice

Policajti sa v utorok vrátili do domu zavraždeného novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírovej vo Veľkej Mači.

BRATISLAVA 29. mája (WebNoviny.sk) - Policajti sa v utorok vrátili do domu zavraždeného novinára Jána Kuciaka a jeho partnerky Martiny Kušnírovej vo Veľkej Mači.


Ako ďalej uvádza portál , plánuje sa rozsiahla rekonštrukcia vraždy. "Dnes sa okrem polície vracajú na miesto činu aj ďalší ľudia. Do Veľkej Mače prišiel aj Daniel Lipšic a je tu aj otec Jána Kuciaka," uvádza portál. Polícia podľa portálu uzatvorila ulicu i okolie domu. Vchod do ulice zabezpečili páskami, za ktorú nikoho nepúšťajú.

Topky.sk pripomínajú, že skutok z februára otriasol Slovenskom. "Z postu premiéra odstúpil Robert Fico, z postu ministra vnútra Robert Kaliňák. Odišla aj Ficova asistentka Mária Trošková a Viliam Jasaň. Zemetrasenie nastalo aj v polícii. Z postu šéfa protikorupčnej jednotky odišiel Robert Krajmer a padla hlava aj policajného prezidenta Tibora Gašpara. Po celej krajine, ale aj v zahraničí, sa organizovali protesty a spomienkové pochody," dodal portál.

Pozrite si náš nový Magazín!

Praveké stolové hory vo Venezuele

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie