• Dnes je: Sobota 23. júna 2018 meniny má Sidónia

Vladimír Weiss ml. dostal neželaný darček k narodeninám, roztrhol si predný skrížený väz

Vladimír Weiss ml. dostal neželaný darček k narodeninám, roztrhol si predný skrížený väz

Vladimír Weiss (stredopoliar katarského klubu Al Gharafa): „Magnetická rezonancia ukázala, že mám roztrhnutý predný skrížený väz v mojom ľavom kolene“ DAUHA 1.

DAUHA 1. decembra (WebNoviny.sk) - Slovenský futbalový reprezentant Vladimír Weiss, ktorý vo štvrtok oslávil 28. narodeniny, si dlhšie nezahrá. Neželaný darček bol pre hráča katarského mužstva Al Gharafa výsledok vyšetrenia magnetickou rezonanciou.

"Mám zlé správy. Magnetická rezonancia ukázala, že mám roztrhnutý predný skrížený väz v mojom ľavom kolene. Stále tomu nemôžem uveriť, ale viem, že všetko má svoju príčinu. Urobím všetko, aby som sa rýchlo vrátil ešte silnejší. Už sa neviem dočkať, kedy si opäť zahrám futbal," uviedol prostredníctvom svojho osobného konta na twitteri Weiss, ktorý vo štvrtok nastúpil za Al Gharafu v stretnutí 10. kola tamojšej Stars League proti Al Arabi (3:1) v základnej zostave.


Šesťdesiatštyrinásobný reprezentant SR a autor 7 gólov v národnom tíme odohral v klubovom drese prvý polčas a počas svojho pobytu na ihrisku dostal žltú kartu. V aktuálnej sezóne má Weiss na konte 5 ligových gólov v súčasnosti 6. mužstva tabuľky v Katare.

Pozrite si náš nový Magazín!

Praveké stolové hory vo Venezuele

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie