• Dnes je: Pondelok 18. júna 2018 meniny má Vratislav(a)

Video: Šláger medzi PAOK Solún a AEK Atény mal škandalózny záver, Savvidis vtrhol na trávnik s pištolou

Video: Šláger medzi PAOK Solún a AEK Atény mal škandalózny záver, Savvidis vtrhol na trávnik s pištolou

Zápas medzi PAOK Solún a AEK Atény rozhodca najprv prerušil, ale nakoniec ho nedohrali.

ATÉNY 12. marca (WebNoviny.sk) - Nedeľňajší šláger gréckej futbalovej ligy medzi tímami PAOK Solún a AEK Atény po škandalóznom závere nedohrali.

Rozhodca napokon neuznal gól Fernanda Varelu z 90. minúty, ktorým sa PAOK dostal do vedenia (1:0), čo malo za následok dvojnásobné vniknutie prezidenta klubu PAOK Ivana Savvidisa na hraciu plochu. Bol obklopený telesnými strážcami, pričom pri druhom vstupe už nemal na sebe kabát a javilo sa, že mal pri sebe pištoľ zastrčenú v puzdre. Rozhodca najprv signalizoval gól, ktorý odvolal pre ofsajd. Zápas prerušili a nedohrali.

Stretnutie predchádzalo sobotňajšie nočné zasadnutie disciplinárnej komisie, ktorá zrušila pre PAOK trest (odrátanie troch bodov, odohratie dvoch domácich zápasov bez divákov) pre výtržnosti fanúšikov v ligovom zápase proti Olympiakosu Pireus (25. februára).

V platnosti ponechala kontumáciu 3:0 v prospech hostí aj pokutu 30-tisíc eur pre zamestnávateľa slovenského reprezentanta Róberta Maka. Pôvodný trest prišiel po tom, ako trénera Olympiakosu Óscara Garcíu pred ligovým duelom na pôde PAOK trafil zvitok papiera vhodený z hľadiska.

Pozrite si náš nový Magazín!

Praveké stolové hory vo Venezuele

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie