• Dnes je: Pondelok 18. júna 2018 meniny má Vratislav(a)

Tretí potomok britského princa Williama a jeho manželky Catherine by sa mal narodiť v apríli

Tretí potomok britského princa Williama a jeho manželky Catherine by sa mal narodiť v apríli

Dvojica spolu vychováva syna a dcéru.

LONDÝN 17. októbra (WebNoviny.sk) - Britský princ William a jeho manželka Catherine by mali privítať na svete ďalšieho potomka v apríli. Dnes o tom informoval Kensingtonský palác, ktorý v septembri potvrdil, že dvojica očakáva tretie dieťa.

Zároveň tiež oznámil, že tak ako počas predošlých dvoch tehotenstiev trpí Catherine nadmerným dávením (hyperemesis gravidarum).


Catherine a William sa zoznámili v roku 2001 na univerzite v Škótsku. Pár tvoria od roku 2003. Zásnuby sa konali v októbri 2010, princ svojej nastávajúcej daroval 18-karátový zafírový prsteň, ktorý patril jeho matke.

Svadba roka, ako ju označili médiá, sa konala 29. apríla 2011. Ženích navliekol neveste na prst obrúčku z waleského zlata, ktoré darovala svojmu vnukovi kráľovná Alžbeta II. krátko po jeho zásnubách.

Dvojicu sobášila hlava anglikánskej cirkvi - arcibiskup z Canterbury Rowan Williams. Ich prvorodený syn George Alexander Louis prišiel na svet 22. júla 2013. Druhorodená dcéra Charlotte Elizabeth Diana sa narodila 2. mája 2015.

Pozrite si náš nový Magazín!

Praveké stolové hory vo Venezuele

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie