• Dnes je: Streda 20. júna 2018 meniny má Valéria

Tréner Tottenhamu Hotspur Mauricio Pochettino podpísal kontrakt na ďalšie obdobie

Tréner Tottenhamu Hotspur Mauricio Pochettino podpísal kontrakt na ďalšie obdobie

Argentínsky kouč vedie Tottenham od roku 2014 a v ostatných troch sezónach vždy doviedol Hotspur medzi trojicu najlepších tímov v Premier League.

LONDÝN 24. mája (WebNoviny.sk) - Tréner Tottenhamu Hotspur Mauricio Pochettino predĺžil zmluvu so svojím zamestnávateľom o päť rokov, nový kontrakt ho v klube najvyššej anglickej futbalovej súťaže udrží do roku 2023. Argentínsky kouč vedie Tottenham od roku 2014 a v ostatných troch sezónach vždy doviedol Hotspur medzi trojicu najlepších tímov v Premier League.


"Som poctený, že sme sa dohodli na dlhodobej zmluve v jednom z najdôležitejších období v histórii klubu. Mám jednu z najzaujímavejších pozícii vo svete futbalu. Už chystáme plány ako pokračovať v práci, ktorú sme začali v ostatných štyroch rokoch. Chceme byť kreatívni v práci, na ihrisku i mimo neho a tieto zásady budeme dodržiavať aj naďalej, aby sme dosiahli úspech, aký si tento klub zaslúži," uviedol pre oficiálny klubový web 46-ročný niekdajší obranca. Pochettino bol v minulosti aj trénerom anglického Southamptonu a španielskeho Espanyolu Barcelona.


Pozrite si náš nový Magazín!

Praveké stolové hory vo Venezuele

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie