• Dnes je: Sobota 23. júna 2018 meniny má Sidónia

Stávka so Saganom sa manažérovi Bora-Hansgrohe neoplatila, na nohe má vytetované jeho meno

Stávka so Saganom sa manažérovi Bora-Hansgrohe neoplatila, na nohe má vytetované jeho meno

Ralph Denk má vytetované meno už trojnásobného majstra sveta na ľavom lýtku.

SCHILTACH 11. decembra (WebNoviny.sk) - Stávka so slovenským cyklistom Petrom Saganom, že nevyhrá, nemusí byť najlepším nápadom.

Presvedčil sa o tom manažér jeho tímu Bora-Hansgrohe Ralph Denk a navždy mu to bude pripomínať vytetované meno už trojnásobného majstra sveta na ľavom lýtku. Denk na prezentácii zoskupenia pred novou sezónou ponúkol publiku v nemeckom Schiltachu dôkaz, keď si na Saganov popud vyhrnul nohavicu.


"Keď sa k niečomu zaviažem, splním to," vyhlásil podľa webu Cycling Weekly nemecký funkcionár Denk a akoby nepoučene dodal: "Ešte mám miesto na pravej nohe..."

Portál MallorcaZeitung.es referuje, že Sagan sa momentálne už pripravuje v Španielsku na Malorke. Predznamenal, že niektorí členovia tímu sa od 25. januára zapoja do miestneho štvordňového podujatia Playa de Palma Challenge, ale Sagan sotva, keďže má v pláne štart v Austrálii na Tour Down Under s koncom 21. januára.

Na internetovej stránke Augsburger Allgemeine sa objavila informácia, že Sagan sa v jesennej časti sezóny pľasol v kanadskom Québec City po vrecku a členov tímu zásobil 50 tabletmi. "Pôsobivé," skonštatoval v tejto súvislosti Nemec Erik Zabel.

Pozrite si náš nový Magazín!

Praveké stolové hory vo Venezuele

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie