• Dnes je: Utorok 12. decembra 2017 meniny má Otília

Slovan v šlágri 4. kola Fortuna ligy remizoval s Dunajskou Stredou

BRATISLAVA 13. augusta (WebNoviny.sk) - Futbalisti ŠK Slovan Bratislava remizovali 1:1 s hráčmi FC DAC 1904 Dunajská Streda na Pasienkoch v šlágri 4. kola najvyššej slovenskej súťaže.

Po bezgólovom prvom polčase otvorili skóre slovanisti presným zásahom najlepšieho strelca súťaže Jakuba Mareša, ktorý sa v 52. min prezentoval peknou strelou do horného rohu bránky Patrika Maceja. Už o desať minút vyrovnal a stanovil konečný rezultát Erik Pačinda.

Slovan i Dunajská Streda majú v aktuálnej sezóne na konte osem bodov za dva triumfy a dva nerozhodné výsledky. "Belasí" sú na treťom mieste vďaka lepšiemu skóre.