• Dnes je: Pondelok 28. mája 2018 meniny má Viliam

Ryanair bude z Bratislavy do Paríža lietať celoročne, pre cestujúcich má aj ďalšie novinky

Ryanair bude z Bratislavy do Paríža lietať celoročne, pre cestujúcich má aj ďalšie novinky

Spoločnosť doteraz lietala do Paríža len sezónne od konca marca do konca októbra.

BRATISLAVA 17. januára (WebNoviny.sk) - Nízkonákladová letecká spoločnosť Ryanair bude z Letiska M. R. Štefánika v Bratislave lietať do Paríža celoročne. Potvrdila to v stredu prostredníctvom tlačovej správy.

Linku z Bratislavy do Paríža-Beauvais doteraz prevádzkovala len ako sezónnu linku počas letného letového poriadku od konca marca do konca októbra. Po novom ju bude prevádzkovať aj počas zimy. Linka z Bratislavy do Paríža-Beauvais bude v prevádzke dvakrát týždenne.


Letenky do nových destinácií si budú môcť záujemcovia zakúpiť už na budúci mesiac. Novinky súvisia podľa spoločnosti Ryanair s jej plánovaným rastom na francúzskom trhu. Celoročná linka do Paríža-Beauvais nie je jedinou novinkou, ktorú prináša dopravca Ryanair pre cestujúcich z Bratislavy.

Koncom marca začne z Letiska M. R. Štefánika prevádzkovať štyri nové letecké linky, a to na Maltu, do Burgasu v Bulharsku, do Pafosu na Cypre a do Solúna v Grécku. Novú linku do Bologne otvoril Ryanair len vlani v októbri.

Ryanair bude počas letného letového poriadku, teda od konca marca 2018, prevádzkovať z Bratislavy 23 pravidelných liniek. Ide o Alghero, Atény, Barcelona-Gerona, Birmingham, Bologna, Brusel-Charleroi, Burgas, Korfu, Dublin, Edinburgh, Leeds-Bradford, Londýn-Stansted, Madrid, Malaga, Malta, Manchester, Miláno-Bergamo, Niš, Palma de Mallorka, Pafos, Paríž-Beauvais, Rím-Ciampino, Solún/Thessaloniki.

Pozrite si náš nový Magazín!

Najkratšie metro na sveteZdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie