• Dnes je: Piatok 25. mája 2018 meniny má Urban

Ruský útočník Ovečkin dúfa, že tím Rusov nebude chýbať na olympijských hrách v Pjongčangu

Ruský útočník Ovečkin dúfa, že tím Rusov nebude chýbať na olympijských hrách v Pjongčangu

Unisono s Jevgenijom Kuznecovom dodal, že budú držať palce všetkým športovcom, ktorí sa rozhodnú pre účasť pod olympijskou vlajkou a neutralizujúcim označením Olympionici z Ruska ARLINGTON 7.

ARLINGTON 7. decembra (WebNoviny.sk) - Hviezdny útočník klubu severoamerickej NHL Washington Capitals Alexander Ovečkin dúfa, že tím zložený z ruských hokejistov nebude chýbať na zimných olympijských hrách 2018 v Pjongčangu v Kórejskej republike.

"Podporím akékoľvek rozhodnutie jednotlivých krajanov, ale takmer nepochybujem, že sa tam napokon predstavia," vyhlásil Ovečkin na stredajšom rannom rozkorčuľovaní mužstva "Caps".


Unisono s Jevgenijom Kuznecovom dodal, že budú držať palce všetkým športovcom, ktorí sa rozhodnú pre účasť pod olympijskou vlajkou a neutralizujúcim označením Olympionici z Ruska (OAR) po utorňajšom vylúčení samotnej krajiny z februárového podujatia na základe dopingových prehreškov plošného typu najmä na zimných olympijských hrách 2014 v Soči. Dávnejšie je známe, že NHL nepustí svojich hráčov pod päť kruhov, predtým naposledy boli mimo v roku 1994.

Pozrite si náš nový Magazín!

Pravda o sušičoch rúk. Tieto prístroje rozhodne nie sú hygienické!Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie