• Dnes je: Utorok 22. mája 2018 meniny má Júlia, Juliana

Quintana po hádke s manažérom zostane v tíme Movistar

Quintana po hádke s manažérom zostane v tíme Movistar

La Gazzetta dello Sport informuje, že Astana je pripravená  minúť 6 miliónov eur na Kolumbijčana.

MADRID 10. augusta (WebNoviny.sk) - Napriek pokračujúcim informáciam o napätí so španielskym tímom Movistar sa očakáva, že kolumbijský cyklista Nairo Quintana dodrži svoju zmluvu do roku 2019. La Gazzetta dello Sport informuje, že Astana je pripravená minúť 6 miliónov eur na zabezpečenie jeho služieb.

Podľa talianskych športových novín je Quintana v kurze, po hádke s Movistarom a nezhodách s manažérom tímu Eusebiom Unzuem. Quintana bol údajne naštvaný, že mu tím neumožnil medzi Giro d´Italia a Tour de France sa vrátiť do Kolumbie. Movistar mal záujem, aby Quintana získal prvenstvo na Gire aj Tour túto sezónu.


Taliansky denník ďalej tvrdí, že Quintanov agent Guiseppe Acquadro kontaktoval tímy Trek Segafredo a Astana a ponúkol im služby svojho klienta. Trek, ktorý je registrovaný v USA, zrejme nezaplatí 6 miliónov eur, čo zahŕňa Quintanovu zmluvu aj poplatok za prestup do tímu Movistar.

Astana ale hľadá možnú náhradu za svojho talianskeho lídra Fabia Arua, o ktorého sa zaujímal Trek-Segafredo a hlavne UAE-Team Emirates.


Pozrite si náš nový Magazín!

Pravda o sušičoch rúk. Tieto prístroje rozhodne nie sú hygienické!Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie