• Dnes je: Streda 20. júna 2018 meniny má Valéria

Predčasné voľby sú pre SNS téma v prípade pádu vlády, koalícia vraj rokuje aj o výmene premiéra

Predčasné voľby sú pre SNS téma v prípade pádu vlády, koalícia vraj rokuje aj o výmene premiéra

Predseda parlamentu a šéf SNS Andrej Danko nevylúčil, že témou rokovaní s koaličnými partnermi je aj možná výmena premiéra Roberta Fica.

BRATISLAVA 13. marca (WebNoviny.sk) - Predseda Slovenskej národnej strany (SNS) Andrej Danko nevylúčil, že témou rokovaní s koaličnými partnermi je aj možná výmena premiéra Roberta Fica.

"Sú rôzne úvahy. Ja nepopieram, že pani Žitňanská aj v minulosti niektoré také veci naznačovala. Nevylučujem, že sa baví o rôznych veciach," povedal novinárom.

Zároveň dodal, že zatiaľ nenastal žiadny pokrok. "Dokonca si myslím, že už asi ani neexistuje variant, téma a oblasť, ktorú sme nepreberali. Preberali sme všetky možné varianty," povedal.


Danko poznamenal, že predčasné parlamentné voľby sú pre SNS téma v prípade pádu vlády. "Aby nevznikali nejasnosti v médiách, chcem povedať, že vyjadrenie pána predsedu Mosta-Híd ešte nevnímam ako ukončenie tejto vlády," konštatoval.

Predseda národniarov verí, že sa v pondelok SNS jasne vyjadrila. "Rozumieme postupnosti a najmä politickej slušnosti. Sme členmi koalície a zatiaľ ešte vždy Koaličná zmluva platí. Ešte vždy je vláda funkčná a má dôveru v národnej rade. A národná rada beží svojím normálnym režimom," dodal Danko.

Pozrite si náš nový Magazín!

Praveké stolové hory vo Venezuele

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie