• Dnes je: Streda 21. marca 2018 meniny má Blahoslav

Polícia sa pýta ľudí, na ktorých miestach má merať rýchlosť

Polícia sa pýta ľudí, na ktorých miestach má merať rýchlosť

Neprimeraná rýchlosť jazdy je aktuálne podľa policajných štatistík prvou najčastejšou príčinou vzniku smrteľných dopravných nehôd a druhou najčastejšou príčinou vzniku dopravných nehôd.

BRATISLAVA 13. novembra (WebNoviny.sk) - Od pondelka až do štvrtku môžu občania zasielať polícii návrhy na lokality, kde je potrebné kontrolovať dodržiavanie povolenej rýchlosti.

Ako na svojej internetovej stránke uvádza ministerstvo vnútra, zaslané návrhy polícia vyhodnotí a zoznam miest, na ktorých sa bude merať, zverejní.


Dopravno-preventívna akcia "Poď s nami merať!" je naplánovaná na 25. novembra. "Vodičov, ktorí budú mať veľmi ťažkú nohu na plyne, vyrieši polícia za spáchanie závažného priestupku nekompromisne, aj keď ide o dopravno-preventívnu akciu," uvádza rezort vnútra.

Neprimeraná rýchlosť jazdy je aktuálne podľa policajných štatistík prvou najčastejšou príčinou vzniku smrteľných dopravných nehôd a druhou najčastejšou príčinou vzniku dopravných nehôd. Elektronické formuláre na zasielanie návrhov nájdu občania na stránke ministerstva vnútra www.minv.sk
Odporúčame:
Aké bude počasie na jar 2018 a kedy sa začne výraznejšie otepľovať?Pozrite si náš nový Magazín!

Mloky odhalili tajomstvá ich zázračných regeneračných schopností ukrytých v DNAZdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie