• Dnes je: Nedeľa 24. júna 2018 meniny má Ján

Polícia obvinila muža v prípade vraždy na bratislavskom Hviezdoslavovom námestí

Polícia obvinila muža v prípade vraždy na bratislavskom Hviezdoslavovom námestí

Obvinený bol po vykonaní potrebných procesných úkonov umiestnený v cele policajného zaistenia.

BRATISLAVA 8. októbra (WebNoviny.sk) - Policajti odboru kriminálnej polície Krajského riaditeľstva PZ v Bratislave objasnili sobotný prípad útoku na dvoch mužov, ktorý sa odohral v uliciach Starého Mesta Bratislavy. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa KR PZ v Bratislave Lucia Mihalíková.


„Na základe zabezpečenej dôkaznej situácie a doposiaľ vykonaných procesných úkonov vzniesol vyšetrovateľ Policajného zboru obvinenie z obzvlášť závažného zločinu vraždy v súbehu so zločinom ťažkej ujmy na zdraví 37 – ročnému občanovi Slovenskej republiky, pôvodom z Indie. Poškodeného Bratislavčana, ktorý zraneniam podľahol a občana Ukrajiny mal obvinený podľa doterajších informácií nožom napadnúť po predchádzajúcom verbálnom konflikte," uviedla s tým, že útok obvineného nebol teroristicky motivovaný.

Obvinený bol po vykonaní potrebných procesných úkonov umiestnený v cele policajného zaistenia. „Vyšetrovateľ Policajného zboru v tejto súvislosti zároveň spracuje podnet na podanie návrhu na väzobné stíhanie obvineného. V prípade preukázania viny hrozí obvinenému v súlade s Trestným zákonom trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov," uzavrela.

Pozrite si náš nový Magazín!

Praveké stolové hory vo Venezuele

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie