• Dnes je: Nedeľa 24. júna 2018 meniny má Ján

Peter Sagan urobil výnimku a potvrdil účasť na spoločných majstrovstvách Česka a Slovenska

Peter Sagan urobil výnimku a potvrdil účasť na spoločných majstrovstvách Česka a Slovenska

Trojnásobný majster sveta Peter Sagan potvrdil účasť na júnových majstrovstvách Českej a Slovenskej republiky v cestnej cyklistike (21.

PLZEŇ 1. júna (WebNoviny.sk) - Trojnásobný majster sveta Peter Sagan potvrdil účasť na júnových majstrovstvách Českej a Slovenskej republiky v cestnej cyklistike (21. - 24. júna). Tohtoročná edícia sa koná v českých mestách Karlove Vary a Plzeň.

"Na Slovensku a v Česku často nepretekám, ale toto bude výnimka, takže príďte. Teším sa na Vás. Uvidíme sa," vyzval fanúšikov víťaz tohtoročnej klasiky Paríž-Roubaix Sagan.


Spoločný šampionát ponúkne vo štvrtok 21. júna v Karlových Varoch časovky vo všetkých kategóriach. Následne počas víkendu sa uskutočnia cestné preteky so štartom a cieľom pri obchodnom centre Plzeň na Rokycanskej ulici. Samotný okruh vedie okolím mesta.

"Nad dedinou Letkov je jeden z najťažších úsekov. Nie je to kopec, ktorý by z pohľadu diváka vyzeral ťažko, ale keď ho človek prejde dvanásťkrát, nebude ho mať rád," dodal český elitný cyklista Roman Kreuziger. Agentúru SITA informoval Alexandr Kliment z oddelenia komunikácie a médii organizačného výboru šampionátu.


Pozrite si náš nový Magazín!

Praveké stolové hory vo Venezuele

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie