• Dnes je: Nedeľa 24. júna 2018 meniny má Ján

Peter Sagan sa stal otcom, s manželkou Katarínou majú syna Marlona

Peter Sagan sa stal otcom, s manželkou Katarínou majú syna Marlona

Katarína Saganová rodila v Monaku.

MONAKO 25. októbra (WebNoviny.sk) - Trojnásobný majster sveta v cyklistických pretekoch s hromadným štartom Peter Sagan (27) sa stal otcom. Jeho manželka Katarína (28) priviedla na svet syna, rodičia mu dali meno Marlon.

"Naša rodina sa dnes rozrástla! S Katkou sme veľmi šťastní, že vám môžeme oznámiť narodenie Marlona. Náš syn aj Katka sú v poriadku," skonštatoval Sagan prostredníctvom sociálnych sietí.

Syn po takmer dvoch rokoch od svadby

Katarína Saganová rodila v Monaku. O tom, že prominentný pár čaká svojho prvého potomka, oznámili manželia 20. júna tohto roku. Malý Marlon sa narodil takmer po dvoch rokoch od svadby Saganovcov, ktorá sa uskutočnila 11. novembra 2015.


Správa o narodení dieťaťa spôsobila v rodine nadšenie. Pre Katkiných rodičov to je prvé vnúča. "Keď sme sa to dozvedeli, bolo to krásne, dojímavé a príjemné. Čakali sme na to dlho a o to viac si to užívame,“ opísala svoje pocity ešte pred pôrodom Katkina mama Iveta Smolková, cituje ju web cas.sk.

Chýbal na galavečere UCI

Peter Sagan po dovŕšení majstrovského zlatého hetriku v septembri na svetovom šampionáte v nórskom Bergene ukončil sezónu s vysvetlením, že chce byť so svojou manželkou pred pôrodom aj počas neho.

Z rovnakého dôvodu sa nezúčastnil na utorkovom galavečere UCI v čínskom Kuej-lin, kde vyhlasovali najlepších cyklistov roka 2017. Sagan ako majster sveta sa prítomným prihovoril aspoň na diaľku, že ďakuje za podporu. Svoju neúčasť vysvetlil radostným očakávaním, ktoré sa čoskoro naplnilo.

Pozrite si náš nový Magazín!

Praveké stolové hory vo Venezuele

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie