• Dnes je: Utorok 20. marca 2018 meniny má Víťazoslav

Olympijský rekordér Phelps sa predstaví vo filme, prehovorí o svojich psychických problémoch

Olympijský rekordér Phelps sa predstaví vo filme, prehovorí o svojich psychických problémoch

Tvorcovia dokumetnu počítajú s tým, že ich dielo sa bude premietať na školách a v komunitných centrách a celkovo ho uvidia 3 milióny divákov.

NEW YORK 12. októbra (WebNoviny.sk) - Bývalý americký plavec Michael Phelps sa stane ústrednou postavou dokumentárneho filmu. Témou budú okrem športových úspechov aj jeho psychické problémy.


"Prehovoril som o veciach, ktoré som dlho držal vo vnútri," priznal vo filme "Angst" 28-ročný olympijský rekordér. Tvorcovia dokumentu počítajú s tým, že ich dielo sa bude premietať aj v školách a v komunitných centrách a celkovo ho uvidia 3 milióny divákov.

Jeho účelom je aj rozšíriť povedomie o mentálnych poruchách ako depresia či pocity úzkosti. "Hovoriť o tom je najefektívnejší spôsob, ako s tým bojovať," povedala o filme výkonná riaditeľka produkčnej firmy Scilla Andreenová. Tridsaťdvaročný Phelps je historicky najúspešnejším olympionikom, keď získal celkovo 28 medailí.
Odporúčame:
Aké bude počasie na jar 2018 a kedy sa začne výraznejšie otepľovať?Pozrite si náš nový Magazín!

Mloky odhalili tajomstvá ich zázračných regeneračných schopností ukrytých v DNAZdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie