• Dnes je: Streda 17. januára 2018 meniny má Nataša

NÚSCH obstaráva špeciálny zdravotnícky materiál za viac ako päť miliónov eur

NÚSCH obstaráva špeciálny zdravotnícky materiál za viac ako päť miliónov eur

Celková odhadovaná hodnota zákazky je 5 199 688 eur bez dane z pridanej hodnoty.

BRATISLAVA 3. novembra (WebNoviny.sk) - Národný ústav srdcových a cievnych chorôb, a. s. obstaráva špeciálny zdravotnícky materiál pre invazívnu diagnostickú a intervenčnú elektrofyziológiu srdca. Informoval o tom ústav v Dodatku k Úradnému vestníku EÚ.

Celková odhadovaná hodnota zákazky je 5 199 688 eur bez dane z pridanej hodnoty (DPH). Ako vyplýva zo zverejnených informácií v oznámení o vyhlásení verejného obstarávania, zákazka sa delí na časti, pričom záujemcovia môžu predkladať ponuky na všetky časti.


Pre výber víťaza bude rozhodujúcim kritériom cena. Trvanie zákazky je stanovené na 24 mesiacov. Zadávateľ použije elektronickú aukciu. Ponuky alebo žiadosti o účasť môžu uchádzači predkladať do 4. decembra tohto roka. Obstarávateľ požaduje tiež technickú a ekonomickú spôsobilosť. Opis jednotlivých častí zákazky, ako aj požadované kritéria sú dostupné v súťažných podkladoch.

Národný ústav srdcových a cievnych chorôb so sídlom v Bratislave poskytuje zdravotnícke služby v oblasti diagnostiky, liečby a prevencie ochorení srdca a ciev. Má štatút zdravotníckeho zariadenia s celoslovenskou pôsobnosťou. Od 1. januára 2009 je jeho súčasťou aj Detské kardiocentrum.

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie