• Dnes je: Utorok 22. mája 2018 meniny má Júlia, Juliana

NAKA preveruje nájdený batoh s 300-tisíc eurami

NAKA preveruje nájdený batoh s 300-tisíc eurami

Batoh s vysokou finančnou hotovosťou našli zamestnanci čerpacej stanice v Štrbe.

BRATISLAVA 10. augusta (WebNoviny.sk) - Medializovanou kauzou zabudnutého batoha s hovosťou 300 000 eur sa zaoberá Národná kriminálna agentúra. Potvrdil to dnes pre novinárov riaditeľ NAKA Peter Hraško.


"NAKA sa zaoberá týmto prípadom pre podozrenie z legalizácie príjmov z trestnej činnosti a porušovanie povinnosti pri správe cudzieho majetku," uviedol.

Podľa Hraška polícia v rámci vyšetrovania počíta aj s verziou, že ich dotyčný našiel v dome po matke. "Sú stanovené verzie od tej najsilnejšej a postupne sa preverujú. Prichádza do úvahy aj táto, ale je v poradí niekde inde," dodal Harško.

Podľa medializovaných informácií na konci júla na čerpacej stanici pri diaľnici v Štrbe pracovníci našli pri fajčiarskom stolíku opustený ruksak. V ňom sa nachádzalo viac ako 300 000 eur.

Následne kontaktovali políciu. Majiteľom by podľa medializovaných informácií mal byť bývalý generálny riaditeľ Železníc Slovenskej republiky a súčasný člen dozornej rady ZSSK Cargo Štefan H. Údajne ich našiel v dome po matke.


Pozrite si náš nový Magazín!

Pravda o sušičoch rúk. Tieto prístroje rozhodne nie sú hygienické!Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie