• Dnes je: Utorok 19. júna 2018 meniny má Alfréd

Kings si pripravili veľkú show, Bratislavu čaká česko-slovenské hokejové derby

Kings si pripravili veľkú show, Bratislavu čaká česko-slovenské hokejové derby

Pre divákov si domáci celok Paneuropa KINGS pripravil veľkolepú show.

BRATISLAVA 27. septembra (WebNoviny.sk) - Už túto sobotu 30.9 o 19:00 sa odohrá prvé kolo Európskej univerzitnej hokejovej ligy (EUHL). Na Zimnom štadióne Ondreja Nepelu bude hostiť bratislavský tím Paneuropa Kings súpera z českej Plzne.

Priame prenosy cez YouTube aj Facebook

Pre kráľov je to už piata sezóna a sú pripravení bojovať o najvyššie priečky. Ich súper sa minulý rok umiestnil na treťom mieste, takže diváci sa budú mať na čo tešiť. V minulosti sa už tieto celky stretli celkom šesťkrát, pri čom naši českí bratia ťahali za kratší koniec.

Pre divákov si domáci celok Paneuropa KINGS pripravil veľkolepú show. Tak ako to už býva zvykom, snažia sa vyťažiť čo najväčší potenciál, ktorý hlavná plocha O. Nepelu ponúka. Svetelná show, roztlieskavačky, súťaže pre divákov či multimediálna kocka.

Novinkou bude priamy prenos zápasu vysielaný cez Youtube ako aj Facebook, aby aj fanúšikovia, ktorí si nenájdu cestu na štadión, vedeli vychutnať tú pravú kráľovskú atmosféru.

Zmena v tomto roku nastala aj v cene lístkov. Klasická vstupenka na zápas je 2€ pri čom deti majú vstup zdarma. Pre tých viac hokeja chtivých je pripravená permanentka na všetky zápasy v základnej časti ako aj PLAY-OFF a prípadného finálne 20€.

Možno príde aj Jágr

Lístky ako aj permanentky je možné zakúpiť v sieti PREDPREDAJ ako aj priamo na štadióne O. Nepelu pred začiatkom stretnutia. „Po minuloročnom zaváhaní sme tento rok odhodlaní získať Sekeráš trophy. Je to naša jasná cesta a budeme sa držať hesla, jeden tím, jeden cieľ,“ povedal manažér Martin Bega.

Jeho kolega Ľuboslav Jurinyi pridáva: “Pre chlapcov sme vďaka sponzorom vybudovali domácu základňu, za ktorú by sa nehanbil žiaden extraligový tím. Kabína s ľadničkou, televíziou, hracou konzolou, kobercom logom tímu ako aj zabezpečenie výstroje pre hráčov, tímového autobusu a mnoho ďalších maličkostí, ktoré vytvárajú pohodu v tíme.“

Podľa všetkého sa v Bratislave máme na čo tešiť. Okrem KHL budete môcť vidieť Európsky hokej aj v podaní EUHL. Ak nemáte túto sobotu čo robiť, nasmerujte svoje kroky na zimný štadión O. Nepelu a podporte bratislavských vysokoškolákov za cestou k ich snu. Možno príde aj legenda NHL Jaromír Jágr, keďže Akademici o neho bojujú celé leto a podľa informácií z českých médií to až tak vylúčené nie je.

Pozrite si náš nový Magazín!

Praveké stolové hory vo Venezuele

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie