• Dnes je: Pondelok 18. júna 2018 meniny má Vratislav(a)

Hamšík ďakoval všetkým za gratulácie k vyrovnaniu Maradonovho rekordu

Hamšík ďakoval všetkým za gratulácie k vyrovnaniu Maradonovho rekordu

Legenda svetového futbalu Maradona zagratulovala Hamšíkovi prostredníctvom sociálnej siete.

NEAPPOL 18. decembra (WebNoviny.sk) - Slovenský futbalový kapitán SSC Neapol Marek Hamšík svojím 115. gólom za tento tím v súťažnom zápase vyrovnal v sobotňajšom dueli 17. kola Serie A proti FC Turín historický klubový rekord v počte presných zásahov slávneho Argentínčana Diega Maradonu.


Hamšík v nedeľu absolvoval tréning s SSC a zvyšok času prežil s rodinou. Večer mu priatelia pripravili ohňostroj pri jednom z bytoviek, kde je jeho podobizeň, ktorú ručne namaľoval umelec holandského pôvodu Jorit.

"Ďakujem za gratulácie. Veľká vďaka patrí mojej rodinke, priateľom, trénerom, realizačnému tímu, spoluhráčom a fanúšikom za podporu. Bez vás by som tento míľnik nikdy nedosiahol. Ešte raz ďakujem,“ odkázal 30-ročný stredopoliar prostredníctvom svojej oficiálnej webstránky.


Legenda svetového futbalu Maradona zagratulovala banskobystrickému rodákovi k tejto méte prostredníctvom sociálnej siete: "Gratulujem Marekovi Hamšíkovi k 115. gólu za Neapol. Verím, že aj naďalej bude robiť radosť fanúšikom."

Pozrite si náš nový Magazín!

Praveké stolové hory vo Venezuele

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie