• Dnes je: Nedeľa 24. júna 2018 meniny má Ján

Gratulujem „Halepeno“, reagoval Gilbert na triumf Halepovej na Roland Garros a pochválil trénera

Gratulujem „Halepeno“, reagoval Gilbert na triumf Halepovej na Roland Garros a pochválil trénera

Ohlasy osobností na víťazstvo rumunskej tenistky Simony Halepovej 3:6, 6:4, 6:1 nad Američankou Sloane Stephensovou v sobotňajšom finále dvojhry žien na druhom grandslamovom turnaji sezóny Roland Garros na antuke v Paríži BRATISLAVA 9.

BRATISLAVA 9. júna (WebNoviny.sk) - Ohlasy osobností na víťazstvo rumunskej tenistky Simony Halepovej 3:6, 6:4, 6:1 nad Američankou Sloane Stephensovou v sobotňajšom finále dvojhry žien na druhom grandslamovom turnaji sezóny Roland Garros na antuke v Paríži:

Brad Gilbert: "Gratulujem Halepeno k úžasnej ceste za prvým grandslamovým titulom na Roland Garros. Skvelé koučovanie od Darrena Cahilla."

Melanie Southová: "Gratulujem Simonnaaaaaaaa. Je veľmi emotívne vidieť tento úspech. Bola mentálne testovaná, keď Sloane hrala vynikajúci tenis. Som veľmi rada, že svetová jednotka má svoj prvý Grand Slam."


Daria Gavrilovová: "SI MO NA! Som dojatá a tlieskam."

Karolína Plíšková: "Gratulujem Simona. Zaslúžila si si to, skvelá práca."

Petra Kvitová: "Simonaaaaa! Dokázala si to. Som veľmi šťastná. Užívaj si každú sekundu. Tento moment si si veľmi zaslúžila."


Anabel Medinová Garriguesová: "Gratulujem Simona Halepová a tréner Darren Cahill. Zaslúžili ste si Grand Slam!"

Kristina Mladenovicová: "Keď pre to všetko musíš byť taká vytrvalá, je to ešte krajšie a zaslúženejšie. Gratulujem Simona Halepová, užívaj si tieto svoje chvíle. Konečne to prišlo."

Jelena Vesninová: "Simonaa! Zaslúžila si si tento titul viac ako ktokoľvek iný. Veľká gratulácia."

,

Pozrite si náš nový Magazín!

Praveké stolové hory vo Venezuele

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie