• Dnes je: Sobota 23. júna 2018 meniny má Sidónia

Autom narazil do policajtov, v aute mal malé dieťa

Autom narazil do policajtov, v aute mal malé dieťa

Autom narazil do policajtov

Včera 7.9.2017 v čase o 11.55 hod. bolo vyhlásené pátranie po osobnom motorovom vozidle Škoda Octávia, nakoľko vzniklo dôvodné podozrenie, že vo vozidle sa nachádzajú osoby podozrivé z trestnej činnosti.

Predmetné vozidlo sa pohybovalo v doobedňajších hodinách v obci Úľany nad Žitavou, kde posádka vodidla mala poškodenej, ktorá tlačila bicykel odcudziť zo zadného nosiča plátennú tašku, v ktorej mala peňaženku s finančnou hotovosťou. Operačný dôstojník okamžite vyslal policajné hliadky z okresu Nové Zámky, a Levice, ktoré sa skoordinovali a začali po vozidle pátrať.

Z informácii, ktorými policajti disponovali vyplynulo, že vozidlo sa pohybuje pri obci Čata, kde ho policajti zastavovali, pričom vodič výzvu na zastavenie nerešpektoval a pokračoval vo veľkej rýchlosti v jazde ďalej smerom na Štúrovo.

Za obcou Kamenný Most policajti vytvorili služobným motorovým vozidlom na ceste prekážku, do ktorej vodič narazil pritom, ako sa snažil z miesta ujsť. Policajti na mieste obmedzili osobnú slobodu 30-ročnému mužovi z obce Selice (okres Šaľa). Vo vozidle sa nachádzala okrem vodiča aj 32-ročná žena a trojročné dieťa. K zraneniu osôb dôsledkom tejto udalosti nedošlo.


Odporúčame:

Počasie na 10 dní


Lustráciou bolo ďalej zistené, že po podozrivom mužovi je vyhlásené pátranie. Z ďalšieho preverovania vyplynulo, že podozrivé osoby mali ten istý deň v doobedňajších hodinách odcudziť z predajne potravín v obci Bánov finančnú hotovosť. 30-ročný muž a 32-ročná žena sú v cele policajného zaistenia a vyšetrovateľ vykonáva všetky potrebné procesné úkony. Vo veci bolo začaté trestné stíhanie pre zločin krádeže.


Odporúčame:

Počasie na 10 dní


Pozrite si náš nový Magazín!

Praveké stolové hory vo Venezuele

Počasie