• Dnes je: Utorok 22. mája 2018 meniny má Júlia, Juliana

Andy Roddick a modelka Brooklyn Decker čakajú druhé dieťa

Andy Roddick a modelka Brooklyn Decker čakajú druhé dieťa

Bývalý tenista novinku prezradil v ďakovnej reči počas uvedenia do Medzinárodnej tenisovej siene slávy.

NEWPORT 24. júla (WebNoviny.sk) - Americká modelka a herečka Brooklyn Decker a jej manžel, bývalý americký tenista Andy Roddick čakajú druhé dieťa.

Tridsaťštyriročný rodák z Omahy v Nebraske to prezradil v ďakovnej reči počas uvedenia do Medzinárodnej tenisovej siene slávy v Newporte, v americkom štáte Rhode Island. Informoval o tom magazín People.

Brook, neviem, ako to všetko zvládaš. Vidím to každý deň a stále mi to nedáva zmysel. Si neuveriteľná umelkyňa, podnikateľka, matka, manželka, sestra a priateľka. Pre mnohých je nesmierne zložité odísť od profesionálneho športu. Ty si dôvod, prečo bol ten môj osobný prechod do kvázi-normálneho, každodenného života, uspokojujúci a dokonalý. Hank si raz uvedomí, aké má šťastie. Naša dcéra, ktorá je na ceste, si tiež uvedomí, že má najlepšiu matku na svete. Jednoducho, ďakujem, že si sama sebou," povedal na adresu 30-ročnej manželky, s ktorou sa zosobášil v apríli 2009. Pár už spoločne vychováva syna Hanka, ktorý v septembri oslávi druhé narodeniny.

Brooklyn Decker sa preslávila predovšetkým vďaka špeciálnemu plavkovému číslu časopisu Sports Illustrated, ktorého obálku zdobila v roku 2010. Pracovala tiež pre spoločnosť Victorias Secret a postupne sa začala venovať aj hereckej kariére.

Objavila sa napríklad v epizódnych úlohách seriálov ako Škaredá Betty (2006 - 2010), Chuck (2007 - 2012), Bolesti slávnych (2009 - 2016) či Nové dievča (2011), v roku 2014 si zahrala jednu z hlavných postáv v komediálnom projekte Friends with Better Lives a od roku 2015 účinkuje v seriáli Grace and Frankie. Vo filme debutovala v roku 2011, keď sa predstavila v komédii Skús ma rozosmiať po boku Adama Sandlera a Jennifer Aniston. Účinkovala aj v snímkach Bojová loď (2012), Ako porodiť a nezblázniť sa (2012) alebo Šofér (2014). Časopis Mens Health ju zaradil medzi 100 najpríťažlivejších žien všetkých čias.

Pozrite si náš nový Magazín!

Pravda o sušičoch rúk. Tieto prístroje rozhodne nie sú hygienické!Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie