• Dnes je: Štvrtok 26. apríla 2018 meniny má Jaroslava

ME vo futbale do 21 rokov: Anglicko – Slovensko (online)

ME vo futbale do 21 rokov: Anglicko – Slovensko (online)

Priebežný výsledok druhého zápasu slovenskej futbalovej reprezentácie v A-skupine na ME do 21 rokov.

KIELCE 19. júna (WebNoviny.sk) - Slovenskí futbalisti odohrajú v pondelok svoj druhý zápas na majstrovstvách Európy do 21 rokov. Po piatkovom úvodnom budú ich súperom Angličania, ktorí vo svojom úvodnom zápase na turnaji .

Zápas sa v Kielcach začína o 18:00 a hlavným rozhodcom bude Litovčan Gediminas Mažeika, na čiarach mu budú asistovať krajania Vytautas Šimkus a Vytenis Kazlauskas.


Slovenskí reprezentanti si môžu ako prví na šampionáte zabezpečiť postup do semifinále – stane sa tak, ak zvíťazia nad Angličanmi a zároveň v pondelkovom večernom lublinskom stretnutí Švédi nezdolajú Poliakov (hrá sa od 20.45 h). Ak Slováci s Angličanmi neprehrajú, udržia si výhodu – pred záverečným duelom v “áčku” proti Švédom (vo štvrtok 22. 6. o 20.45 h v Lubline) budú mať boj o postup vo svojich rukách.


V dosiaľ jedinom vzájomnom súboji na majstrovstvách Európy futbalistov do 21 rokov Slováci Angličanov zdolali. Vo štvrtok 1. júna 2000 na bratislavských Pasienkoch uspela domáca reprezentácia 2:0 gólmi Petra Babniča a Szilárda Németha, zverenci Dušana Radolského si týmto výsledkom definitívne zabezpečili účasť na olympijských hrách v Sydney.

ME vo futbale do 21 rokov (A-skupina)

  • hrá sa v Kielcach od 18:00

  •  G. Mažeika - V. Šimkus, V. Kazlauskas (všetci Lit.)

0 - 0

 0:0 (0:0), 0:0,  50 – 50

Zostavy:


Pozrite si náš nový Magazín!

Pravda o sušičoch rúk. Tieto prístroje rozhodne nie sú hygienické!Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie