• Dnes je: Piatok 22. júna 2018 meniny má Paulína

Cibulkovej účasť na zápase proti Holanďankám je ohrozená, zranila si zápästie

Cibulkovej účasť na zápase proti Holanďankám je ohrozená, zranila si zápästie

V predbežnej nominácii sú okrem Cibulkovej ešte Kristína Kučová, Jana Čepelová a Rebecca Šramková.

BRATISLAVA 19. apríla (WebNoviny.sk) - Prípravu slovenských tenisových reprezentantiek na bratislavský víkendový zápas s Holanďankami o svetovú skupinu Pohára federácie 2018 družstiev žien narušilo zranenie tímovej jednotky Dominiky Cibulkovej. Podľa stredajšieho vydania denníka Šport si v piatok poranila zápästie a odvtedy netrénovala.

"Dominika má problémy so zápästím. Na piatkovom tréningu utrpela menší úraz. Uvidíme, čo bude ďalej," povedal kapitán fedcupového tímu SR a Cibulkovej osobný tréner Matej Lipták a potvrdil možnosť čierneho scenára: "Je to niečo, čo môže ohroziť jej štart proti Holandsku."    


V predbežnej nominácii sú okrem Cibulkovej ešte Kristína Kučová, Jana Čepelová a Rebecca Šramková, ktorá by v prípade Cibulkovej výpadku opäť mohla zaujať pozíciu žolíka ako vo februárovom zápase proti Taliansku (2:3) v 1. kole II. svetovej skupiny, keď na antuke zdolala Saru Erraniovú aj Francescu Schiavoneovú. Šéf hostiek Paul Haarhuis vyrukoval s kvartetom Kiki Bertensová, Richel Hogenkampová, Cindy Burgerová a Arantxa Rusová.

Prezentačná tlačová konferencia slovenského tímu sa uskutoční v stredu o 15.00 h.

Pozrite si náš nový Magazín!

Praveké stolové hory vo Venezuele

Zdroj: WebNoviny.sk © SITA Všetky práva vyhradené.

Počasie